2733
2734

دلم تنگه قلبم داره میترکه واسه داداشم که ۳۰ سال داشتمش و یهو چشمامو باز کردم دیدم تا آخر عمرش داغش مونده رو قلبم😭دیدم دیگه نمیبینمش😭😭😭وقتی تو خیابون ی پسر هم تیپش میبینم وقتی کسی صداش شبیهه وقتی حتی کسی تیشرت همرنگشه جس میکنم آخرین لحظه زندگیمه😭😭😭آنقدر دلم تنگه واسه حرف زدنش 😭😭😭😭😭آنقدر دلم تنگه صدام کنه آنقدر دلم تنگه بغلم کنه آنقدر دلم تنگه قربون صدقش برم😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا چرا منو مستحق این درد ابدی دونستی؟فهمیدی جونم واسه کی میره ازم گرفتیش،فهمیدی میمیرم برا چشمای سیاه و درشتش گذاشتیشون زیر خاک سرد؟؟؟😭😭😭😭😭۱۵ ماهه هر روز اشکامو دیدی برش گردون😭😭😭😭خدایا تروخدااااااا برش گردون دلم تنگه برا اداهاش😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا داداشم خیلی قشنگ بود خیلی قلبش مهربون بود حیف زیر خاک بپوسه،خیلی چشماش قشنگ بود حیفه زیر خاک بپوسه،خدایا حالا زندگیم چه شکلی شده؟اونم دلش تنگه؟دلش واسه مامانم که همه زندگیش بود تنگه؟دلش واسه خونه تنگه

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭

خدا بهت صبر بده

روحش قرین آرامش 💛

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خدا رحمتش کنه.. خیلی سخته داغ عزیز کمر آدم خورد میشه.. هیچوقت دل آروم نمیشه😩مگر اینکه خدا معجزه کنه نور الهیش رو تو وجود آذم بندازه که این داغ بره.  .. 

من هر روز میترسن یکی از عزیرام نباشن.. این وحشتو کابوس منه. 

همیشه پای چیزی که حقته بایست، حتی اگه مجبورباشی تنها بایستی،!!!

متاسفم عزیزم دنیا خیلی بی وفاشده خداصبرتون بده قسمت اونم همین بوده

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2738

ای خدا😭😭😭

روحشون شاد. خدا بهت صبر بده عزیزم چقدر سخته😭

همیشه یادت باشه پشت هر تاپیک یک انسان نشسته. یه زمانی از چیزی خوشت نمیاد با تاپیکی حال نمیکنی و... . بهترین کاری که میتونی بکنی رد شی و بهش فکر نکنی. اگر میخای انتقاد کنی باید این کارو درست انجام بدی. این که راحت به حال طرف گند بزنی نشونه ی قدرت تو نیست و ضعف تورو میرسونه. اگرم به نظرت دغدغه ی کسی مسخره س بهترین کاری که میتونی در حقش بکنی اینه که این جمله رو واسش ننویسی و نظرتو واسه خودت نگه داری شاید این دغدغه واسه اون فرد در اون لحظه بولد باشه ولی تو  با این جمله بیشتر آزارش میدی😑خلاصه نمک نپاشیم به زخم هم دیگه...

تسلیت میکم دوست عزیز 

منم حالم چندان از شما بهتر نیست 

۱۱ اردیبهشت امسال دیگه قراره تو این دنیا نباشم...  

دکترا جوابم کردن...  

من هیچ وقت ب چیزایی ک از ته دل دوسشون داشتم نرسیدم زندگی بهم فهموند هر چی رو ک میخوام ب صلاحم نی 
خدا رحمتش کنه.. خیلی سخته داغ عزیز کمر آدم خورد میشه.. هیچوقت دل آروم نمیشه😩مگر اینکه خدا معجزه کنه ...

همش میگفتم خدایا منو قبل از همه ببر😭😭😭😭😭

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
۸ سالم بود داداشمو از دست دادم، الان ۱۹ سالمه و هنوز دلتنگشم:) خدا بهت صبر بده

آخی عزيزم چندسالش بود داداشت؟ 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2706