2733
2734

دیگه حالم بهم میخوره از هر چی مَرده بخدا

تو تاپیک های قبلیم گفتم با شوهرم مشکل دارم و به فکر جدایی هستم ولی برخلاف تمام اخلاق های گَندش اهل فیلم های اونجوری نیست اصلأ تو فاز پایین تنه نیست

امروز خواب بود دیدم به گوشیش اعلان اومد من هیچوقت گوشیشو چک نمیکنم اونم اصلأ قایم نمیکنه رمزشم بلدم چون اصلأ برام مهم نیست حتی اگه ببینم داره خیانت هم می‌کنه بازم مهم نیست برام

گوشی رو برداشتم دیدم یکی از همکاراش بی مقدمه براش چندتا کانال س.... خانوادگی فرستاده حالم بهم خورد پاکش کردم و بلاکش کردم کثافتو حالا نمیدونم شوهرم میفهمه یا نه

خاک تو سرشون که عقلشون تو شلوارشونه سیرمونی ندارن آشغالا خجالتم خوب چیزیه والا

بخدا کاربری دست دو نفره کد تأیید برامون ارسال نمیشه 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیانت کنه برات مهم نیست بعد این فیلمارو ببینه برات مهمه؟ 

نه مگه گفتم مهمه؟

میگم یارو چه اوسکوله چقد بی حیا شدن مردا

2728
تو که  برات مهم نیست شوهرت خیانت کنه  یا فیلم س ... ببینه حالا چون مردا بی حیا شدن انقدر ع ...

نه تو این گیر و دار اینم دلش خوشه ها

ملت تو چه فکری هستن این تو چه فکریه والا

نه مگه گفتم مهمه؟ میگم یارو چه اوسکوله چقد بی حیا شدن مردا

بخدا همه مردا دوست دارن ببینن فقط بعضیا خجالت میکشن دوستای شوهر منم همینن منتهی شوهرم از ترس من جرات نمیکنه وگرنه ولش کنم از همه بدتر

بخدا همه مردا دوست دارن ببینن فقط بعضیا خجالت میکشن دوستای شوهر منم همینن منتهی شوهرم از ترس من جرات ...

آره میدونم

برن به درک بابا

ملت چه دل خوشی دارن

2738