2733
2734

سر قرار بوس و بغل داشتیم من همونجا حالم بد شد بعدس وقتی رسیدم خونه بهش گفتم حالم خیلی بده اونم گفت بهش فکرنکن انگار هیچی نشده از این به بعد هم دیگه نمیشه

بعدش ۲ روز گذسته گاهی چت میکتیم اما طرز حرف زدنش عجیبه انگار باهام سرده من بهش گفتم چرا سردی میخوای بری اونم گفت من درخدمتتم

بعدش امروز باز بهش گفتم اگه میخوای بری من جلوتو نمیگیرم سین کرد هیچی نگفت

بنظرتون ممکنه بخاطر بوس عذاب وجدان گرفته باشه خودشو مقصر دونسته باشه چون فهمید حالم بد شده

حس میکنم یه چیزیش هس

فک کنم چون بدت اومد میخاد ولت کنه😐

پا‌گرفتی توی قلبم کم نزاشتی تو رفاقت ...من بمونم یا نمونم به خودت بستگی داره.نرو هر جمعیو بی من بگو عشقم نمیزاره😊امشب ازخود بیخودم شرمیکنم هرکی بیاد سمت تو، بده بمن دست تو ،همسفرقلب من بگو کی دوستم داره قدر تو😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بعیده....

پس تا جایی که میتونی مراقب خودت باش.عذاب وجدان  امروزه هست ولی کم پیدا میشه راستش

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2706