2726

نمیدونم چرا منم علاقه خاصی به این حضرت دارم

سوالی درباره فیلم و سریال داشتین بپرسین لطفا اگه سنت کمه و هنوز به بلوغ فکری نرسیدی من و ریپلای نکن چون اگه کسی بخواد قانعتون کنه به نفهمی خودتون ادامه میدین اگرم دیدی جوابتو ندادم یعنی نخواستم به یه تپه کود لگد بزنم                        اندازه یه دونه قاشق چای خوری حس ششم دارم ولی برای سرگرمیه جدی نگیرید 😬😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشالله حاجت هممون بده بحق مادرش ام البنین

دوستان منم دعا کنید حاجتم و فردا ازشون بگیرم

خدایا شکر گزارتم که حاجتمو دادی دوستان عزیزم با دعای خیر شماحضرت عباس و امام حسین حاجتمو دادن انشالله همتون حاجت روا بشید خدایاااااا ممنونتم  اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم          "أَمیرِی حُسَیْنٌ وَ نِعْمَ الاَْمیرُ"
نمیدونم چرا منم علاقه خاصی به این حضرت دارم

دقیقامنم .یه حس خاصی دارم بهش خیلی. دوس دارم برم کربلا یه بارم خابشودیدم 🥹🥹🥹

اجازه نده هیچ کس پاشو رو رویاهات بزاره 🌿 ناشنوا باش وقتی که__ به آرزوهات میگن محال🌼💜

حضرت عباس همه رو دوست داره

مگه میشه دوستش داشته باشی و ایشون دوستت نداشته باشه!!!! 

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

منکه دیگه اعتقادی ندارم میگن از مادر و پدر مهربانترن و فلان ولی پدر و مادرم خیلی سریعتر هر کاری از دستشون برمیاد برام میکنن نه اینکه چندساااال دعا کنم اخرشم هیچی. اعتقادی به این چیزا ندارم و الان حالم بهتره.  

انشالله حاجت هممون بده بحق مادرش ام البنین دوستان منم دعا کنید حاجتم و فردا ازشون بگیرم

براتون دعا کردم و صلوات فرستادم

امضام...

✨میشه برای خوشبختیم و موفقیتم دعاکنین؟(اسمم رقیه هست)🙏🏻🙂
2706