2726
عنوان

تعریفتون از خوشبختی چیه ؟

133 بازدید | 19 پست

بنظر من خوشبختی کسی رو که دوست داری اونم همون اندازه دوستت داشته باشه . 

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من فک میکنم ادمایی که مریض نیستن خیلی خوشبختن

من مبتلا به شیرین ترین بیماری جهان هستم احتمالا در این جهان مورچه ها من را بیشتر از شما دوست دارند عده ای از درد من نانی میخورند هم دردانم پیر زنانی فرتوت هستند در بیست سالِ زندگی اَم هزاران هزار بار انسولین زده ام درحالی که نه شجاع هستم و نه قوی اتفاقا بیدی هستم که با هر بادی میلرزد من فقط مجبور هستم بر خلاف تصورتان در ایجاد بیماری ام هیچ نقشی نداشتم ولی بارها بابت آن سرزنش شدم، اکنون قطعا این را می دانم که عذاب کشیدن بابت چیزی که هیچ نقشی در به وجود آمدنش نداشتم سخت ترین چیزی بود که می توانستم در طول زندگی تجربه کنم از لحظه لحظه ی حسرت های زندگی ام مینویسم از نون خامه ای های پشت شیشه ی شیرینی فروشی پاستیلای رنگی رنگی آب نباتای پرتقالی شیرطالبیِ غلیظ مربای آلبالو شیرین پلو سیب زمینی سرخ کرده با سس کچاب از باقلوا از بستنی و از خندیدن که هیچ کدام در زندگیِ من نقشی نداشتند دوست عزیز من سلام صرفا جهت یادآوردی تو سیندرلا نیستی هیچ پسری برای پیدا کردنت کفشتو پای کل دخترای شهر نمیکنه بلکه باهاش ازدواج کنی و از بدبختی نجات پیدا کنی و همینطور امپراطور کوزکو نیستی که وقتی گند زدی پاشا برای برگردوندن همه چیز به شرایط عادی تلاش کنه تو توی انیمیشن جنی و دوازده پرنسس زندگی نمیکنی که یه سرزمین از کف اتاقت باز بشه از مشکلاتت فرار کنی ما جوگاردنری نداریم که متقاعدمون کنه زندگی قشنگه(روح)و بینگ بانگی نداریم که برای شاد بودنمون خودشو به دست فراموشی بسپره(#واقعیت)

آرامش، سلامتی، بری دنبال اهداف و آرزوهات و اونجوری که میخوای زندگی کنی

فَبِعِزَّتِكَ اسْتَجِبْ لِى دُعائِى... به دریا دل زدم شاید بتونم در تو دریا شم ، همه دنیا رو بخشیدم که قدِ بخششت باشم ، تمام عمر با من باش من آنقدر از خودم خسته ام، که پای هر عذابی که بدونم با توئه هستم... .

چیزی که من تجربه کردم اینکه گاهی اوقات تلاش میکنی به چیزی که دوست واری و عاشقشی میرسی ولی باز یه 0یزی کم داری این بدارین چیزی بود که با تمام وجود تجربه کردم بعد فهمیدم مهم نیست به اون برسی یا نه فقط باید ارامش داشته باشی با هرچی که داری خوشحال باشی این مهم ترینه

همه ی ما یک انشرلی درون داریم مه برای تک تک ارزوهایش پوستش کنده شده ولی از خود راضی هست🤗
2706