2737
2739

دقیقا من 

زیباترین اتفاق زندگیم وقتی بود که پسرم درست پانزده سالگی مرا مادر صدا زد شاید نتوانستم طعم با تو بودن را ۱۵سال بچشم اما تو فرشته ای هستی که دراین سن خواستی مرا مادر بخوانی 🥰نمیدانم دراین پانزده سال با تو چه کردند اما میدانم من تمام زندگیم را صرف زیبا شدن زندگیت میکنم آرشام پانزده ساله من هشت سال است که پسرم شدی و مادرت هستم زیباترین مرد زندگیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

منم همینطورم. کی زندگی پس از زندگی میده؟؟ 

ارادت خاصی به امام حسین(ع) دارم، قربونش برم الهی یه جوری حسش میکنم که انگار داره نگاهم میکنه. ازش چیزایی خواستم که بنظرم محال میومده ولی بهم داده. یه جور دلگرمی دارم، تو شرایط بدم انگار مثل یه پدر مهربون و با اقتدار کنارم بوده😍خوشحالم که دارمش تو قلب و ذهنم. السلام علی الحسین (ع).(خدا جونم شکرت که امام حسین تو دنیامون هست) 

من سحر نون و پنیر خوردم ضعف دارم

نامه    زن آمریکایی به زنان مسلمان/ گول نخورید و نجیب بمانید.   زن غربی پریشان و پشیمان است اما مجبور است ادای شادبودن را درآورد  زن غربی هویتش به تاراج رفته و گرفتار ظلمی گردیده است که یارای رهایی از آن را ندارد  ظلمی که «جوانا فرانسیس» نویسنده و روزنامه نگار زن آمریکایی به صراحت به آن اذعان کرده است . این زن مسیحی چند سال پیش به زنان مسلمان لبنان که در زیر آماج بمباران اسرائیل بودند نامه می نویسد و با رشک بردن به عفت و حیا و نجابت زنان مسلمان و بر شمردن ظلم بزرگی که به زنان غربی شده است از زنان مسلمان می خواهد در دامی که غرب برای آنان گسترده است گرفتار نشوند و به جای تقلید از زن غربی ،حافظ عفت و نجابت خود باشند.  این نویسنده آمریکایی در بخشی از این نامه می گوید: « ما زنان غربی شستشوی مغزی داده شده ایم که باور کنیم شما زنان مسلمان مورد ظلم واقع شدید. اما در حقیقت این مائیم که مورد ظلم واقع شده ایم، برده مُدهایی هستیم که پستمان می کند، نسبت به وزن و انداممان عقده ای شده ایم و گدای محبت مردانی هستیم که نمی خواهند رشد فکری یابند…در اعماق وجودمان می دانیم که سرمان کلاه رفته است.»《♡@hejab_va_efaf313 https://harfeto.timefriend.net/16369778896632

من به شدت گشنمه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2706