2726

یه پسر خیلی خوب و پولدارو خیلی محترم از من خوشش اومد و به همکارم گقت که به من زنگ بزنه و ازم خاستگاری کنه

منم گفتم باید با خانوادم صحبت کنم

ننه ام گفت نه باید آدرس خونمون رو گیر بیارن و بیان خونه با گل و شیرینی خاستگاری

اخه اون بنده ی خدا از کجا پیدا کنه خونه ی گوربه گوی ما رو

دو روز بعدش همکارم پیام داد که چیشد بنده خدا منتظر جوابه

ننه ی احمقم اجازه نداد جوابش رو بدم

و دیگه خبری از پسره نشد😞

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵

😐بخاطر پسر مردم ب ننت نگو  اینجور خدایی ارزش نداره😐

خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم ک تو در عرش کبریای خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری❤ کاربر قبلی مارمولک جلو کنتورم😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا اجازه نداد

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2728

با این طرز صحبت کردنت اومدنش هم فایده نداش

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

مامانت توي قرنها قبل زندگي ميكنه 

ادرس بده بيان

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2706