2703
2553

کجا برم کی خوبه‌؟ سونوگرافی برم؟ هورمون شناسی؟ میترسم سرطان بگیرم بخاطر وضعیت هورمون هام

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ریزش مو داری؟ چاقی توی ناحیه شکم و پهلو؟ پریودیت نامنظمه؟

آره هرسه

دست‌هایم را در باغچه می‌کارم، سبز خواهم شد می‌دانم، می‌دانم، می‌دانم و پرستوها در گودی انگشتان جوهریم تخم خواهند گذاشت.🕊🌱
2456
آره هرسه

قطعا تنبلی تخمدان از نوع شدید داری،منم عین تو بودم ،تنبلی تخمدان فقط کنترل میشه ،درمان ندارن چون ژنتیکیه،من شش ماهه قرص میخورم ،دکتر بهم گلوگوفاژ (متفورمین )دادبا چند تا قرص دیگه،متفورمین خداروشکر باعث کاهش اشتهام شد

من همونی ام که چهار بار تعلیق شد😒😑چرا؟چون حرف زور تو کتم نمیره کلا سلیطه ام😐🪓 ،بای
قطعا تنبلی تخمدان از نوع شدید داری،منم عین تو بودم ،تنبلی تخمدان فقط کنترل میشه ،درمان ندارن چون ژنت ...

سونوگرافی دادی تو؟ کرجی؟

سونوگرافی دادی تو؟ کرجی؟

نه کرج نیستم،اره رفتم دکتر زنان ،خودش سونوگرافی داشت ،توی مطبش انجام دادم،شش ماه تنبلی تخمدان داشتم ،بعد از شش ماه تنبلی تخمدانم منجر به کیست تخمدان شد،تا مصرف داروهام رو قطع میکنم ،باز ریزش مو میگیرم

من همونی ام که چهار بار تعلیق شد😒😑چرا؟چون حرف زور تو کتم نمیره کلا سلیطه ام😐🪓 ،بای