2737
2734
عنوان

تنهایی و حس دلشکستگی

81 بازدید | 14 پست

سه سال ازدواج کردم از اول ازدواجم تمام روزای تعطیل ۴ ساعت تنها بودم چون شوهرم واسه خودش گلخونه درست کرده تو پشت بوم مادرش باید به اونا برسه البته روزای دیگه کارش چیز دیگه ایه هر چی بهش گفتم تنهام نذار هر بار گفت کار دارم دیگه خیلی دلسرد و دلشکسته شدم شما بودید چکار میکردید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببین مردها اینجورن کارهاشون براشون اولویت داره پارتنر منم همینجوره حتی خونه باشه در حال درس خوندنه میگه صحبت نکن بزار مطالعه کنم اصلا هم تفریح نمیریم میگه وقتم تلف میشه باید درسمو بخونم هر چی ام باهاش دعوا میکنم فایده نداره

2738
ببین مردها اینجورن کارهاشون براشون اولویت داره پارتنر منم همینجوره حتی خونه باشه در حال درس خوندنه م ...

خب این خودخواهی اگه واست ناراحتی پارتنرت مهم نباشه پس به چه دردی میخوره رابطه

شاید شما تازه اول رابطه باشی ولی مرد خودخواه خودمحور آدم و از زندگی سیر میکنه

یکسال و نیمه...دقیقا همیشه‌ بهش میگم خودخواه و خودمحوره خیلی هم مرد سالاره مثلا میگه من باید رمز گوشیتو بدونم اما تو نباید رمزمو بدونی

یکسال و نیمه...دقیقا همیشه‌ بهش میگم خودخواه و خودمحوره خیلی هم مرد سالاره مثلا میگه من باید رمز گوش ...

مردای ما مشکل ریشه ای دارن مردسالاری تو گوشت و خونشون رفته میدونی یواش یواش تمام حسات و از دست میدی از این همه خودمحوری منزجر میشی

2706