2726

؟

#سم_باش   کاربر قدیمی اکانت جدید🤝🏻   داستان کاربریم: چهار تا کاربری با سیم کارتای خودم ساختم دو تا آبجیم دو تا مامانم دو تا بابام یکی دوستم یکی همکلاسی (پسر ) یکی یه کاربر همینجا بهم شمارشو داد اینم جدیده با شماره دوس پسرم ساختم امیدوارم نترکه چون دیگه نمیدونم به کی رو بزنم😑🤝🏻
چی هست

دوره اموزش اینستاگرام

#سم_باش   کاربر قدیمی اکانت جدید🤝🏻   داستان کاربریم: چهار تا کاربری با سیم کارتای خودم ساختم دو تا آبجیم دو تا مامانم دو تا بابام یکی دوستم یکی همکلاسی (پسر ) یکی یه کاربر همینجا بهم شمارشو داد اینم جدیده با شماره دوس پسرم ساختم امیدوارم نترکه چون دیگه نمیدونم به کی رو بزنم😑🤝🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونستی اونایی ک با شمارشون اکانت ساختی اگ بدونن نی نی سایتی میتونن وارد کاربریت بشن و فراموش کردن رمز رو بزنن بعد رمز جدید میاد به خطشون😑 گفتم که به چوخ نری یوقت

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁
2728
میدونستی اونایی ک با شمارشون اکانت ساختی اگ بدونن نی نی سایتی میتونن وارد کاربریت بشن و فراموش کردن ...

اره میدونم 🤣🥲🤦🏼‍♀️

مرسی ک گفتی 

شما از آموزش‌های رایگان که یوتیوب گذاشتن استفاده نکردین؟ بنظرتون برای شروع چطوره

در مورد دوره کسب و کار کوثر کوکه ای هم چیزی شنیدین؟ 

هر زمان فالی گرفتم غم مخور آمد ولی... این امید واهی حافظ مرا دیوانه کرد... 🌿☕