2733
2734

من خودم از اونايي خوشم مياد ك مثلا بدون طرف نظر ميدن 

مثلا يهو ب ي گروه خاص توهين نميكنن و حرفشونو بدون توهين ميزنن

از اوناييم بدم مياد ك فك ميكنن شوهرشون خيليي خوبه زناي فاميل ميخان بدزدنش😂 بعد حرص ميخورن

بابا اين اگر خوب بود نميزاشتن ب غريبه برسه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کاربرایی که بی‌طرف نظر میدن و در هر شرایطی مودبن خیلی خوبن.

با زنان تایپ هرا خیلی حال نمیکنم

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

از کاربرایی که از مردا دفاع میکنن بدم میاد...از کاربرایی که دلسوزی برات میکنن خوشم میاد

کاش تو بودی تو سرنوشتم،کاش فقط با خیالت طی نمیشد زندگی من،زیباترین روز برایم حتی یک روز زندگی با توست
2738

از اونایی که عکس طلاهاشونو میزارن

از اونایی که سرشون تو ... بقیه س و خاله زنکن

اونایی ک فکر میکنن شوهراشون چ تحفه ایه ک بدزدنش

خیلی مذهبیا

از اونایی که فک میکنن از دماغ فیل افتادن انگار ایلان ماسکن

از کسایی ک بدون مطالعه حرف میزنن

INTJ                                                                          آزادی هیچ معنی نداره؛وقتی زندانی افکار خودتی                     اگه از دسته ی فاطی کماندو هایی که معتقدن زن گوهر در صدف و.. هستی و با اسم ناموس و ملک شخصی مرد خطاب شدن عشق میکنی خواهشا رو پستام ریپ نزن:)

از کاربر هایی که انرژی مثبت تزریق می کنند و شوخ بگو بخند هستن خوشم میاد و همیشه با احترام نظراتشان رو میگن و به نظرات بقیه هم احترام میذارن از کاربر هایی سعی می کنند تحمیل عقاید کنند مدام انرژی منفی بفرستن سریع جبهه بگیرین که یکی مخالف نظرشون صحبت کرده و مخالف ورود ما نوجوون ها به سایت هستن با احترام تمام خوشم نمیاد

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍