2737
2734
عنوان

خدایا دارم از تنهایی میمیرم روزای عید مجردی برام سخته 😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 180 پست
اخه من مجردی برام سخته احساس حقارت میکنم همه نامزد دارن شوهر دارن😔

چراحقارت مگه چکارکردی اعتمادبه نفستوقوی کن شماازخیلی ازاوناسری هیچوقت خودتوکوچک وحقیرنشون نده همیشه به خودت ارزش بده تادیگرانم یادبگیرند بهت ارزش بدن قسمتت هم به موقعش میاد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای چرا احساس حقارت کنی اخه

اون روز شوخی شوخی اومده یکی میزنه اهسته تو گوشم وایمیسه هروهر میخنده

منم تو این حالت بودم😕

الان یه هفتست دارم باهاش بحث میکنم که چرا اومد یهو همچین کاری کرده😐میگه لپت بهم چشمک میزد یکی بزنم

بیکاری رابطه میخوای چکار یهو میبینی نصف ماتحتت تو دست طرفه

همون لحظه شارژ اجتماعی بودنت تموم بشه بزنی ناکارش کنی😂😂😂🤦🏻‍♀️

آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:به من چه ، به تو چه❌ واقعا چرا فکر میکنید همه چی به شما مربوطه؟ زشتهبه تو ربطی نداره خوشگله به تو ربطی نداره ، با خداست به تو ربطی نداره بی خداست به تو ربطی نداره ، حرف پشتشه به تو ربطی نداره ، ارایش خلیجی و غلیظ میکنه چون عشقشو داره و به خودش مربوطه تو چکاره ای این وسط😒 ، دلم میخواد بازوشو دارم آرایش غلیظ میکنم ، تیپ میزنم ، به خودم میرسم ، خوشتیپ میرم بیرون به تو ربطی نداره!🤚🏻❌
2738

عزیزم من دقیقا حس شما رو دارم با این تفاوت که من بخاطر نداشتن بچه احساس حقارت میکنم😔😔😔

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

شوهره من اگه بود اگه خواهر مجرد تو خونه داشتن این عمرا ازدواج نمیکرد تا خواهرش ازداج نکرده

اگر هم چنین چیزه محالی اتفاق می افتاد عمرا با زن و بچه اش مسافرت نمیرفت و حتما حتما با پدر مادرش و خواهرش میرفت اونم مسافرتی باب میل خواهرو مادرش

2706