2726

من گفتم ک با شوهرم دعوام شده اونم زدع رو لیوان تاندولش بریده اینا ما ب همه گفتیم با شیشه بوده.

فقط پدروشوهرم میدونست.

حالا صبح برادرشوهرم رفته ملاقتاش .شوهرم میگ با زنم بحثم شد زدم رو لیوان.

حالا برادرشوهرم منو دیده میگ انگار توام دروغایی زیادی میگی. خاستم برم قهر ک بچه ها نینی سایت میگن نرو

حالا بنظرتون این پیامو بهش بدم؟؟ یا ن هرچی شما بگید

ب نظرم کلا کشش نده اگ حرفی زد دوباره اونوقت اینارو بگو

کارما وجود داره بشین و تماشا کن رفیق ..................                        وقتی یک کاربر ناراحته و تو تایپ میکنی ببخشید خندم گرفت یعنی تو یک بیشعور هستی✌️🤌 بیزار از تاپیک های حس ششم!!!!! حس ششمُ و زهر مااااااار ؛ راستی مرسی که امضامو خوندی و اینکه اسمم رو یادت باشه تو تاپیک های جنجالی تگم کن 😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اصن پیام نده بره گم شه چرا دلیلی داره خودتو ثابت کنی ب این . شوهرتم خیلی بچه بازی کرده اولا ک گفته باهم دعوا کردید دوما ک زده رو لیوان چ رفتاریه اخه

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 
اصن پیام نده بره گم شه چرا دلیلی داره خودتو ثابت کنی ب این . شوهرتم خیلی بچه بازی کرده اولا ک گفته ب ...

اخه اینطور انگار ابروم رفته بنطزم بهش بگم بهتره بگم برادر خودت روانیه

خیلی از خانوما برای نگهداشتن آبروی همسرشون بعضی چیزا رو پنهان میکنن، اینکه دروغ نیست.

حالا اینا به کنار ، برای حرف برادرشوهر میخواستی بری قهر🥴

بی خیال بابا مهم نیست چی میگن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

نه اصلا بهش محل نذار ، اون از بی شعوریش  خودشو قاطی دعوای زن و شوهری کرده تو همچین اشتباهی نکن اصلا اجازه دخالت نده ، وقتی همچین پیامی بهش بدی یه جورایی راهو واسه دخالتای بعدی باز کردی. 

شوهرتم که مرخص شد بهش بگو دعوای زن و شوهری فقط تو چهارچوب خونه حل میشه پس لطفا جار نزن 

همیشه برنده باش ،آدم بازنده طرفدار نداره
اصلاااا حضوری نمیتونم هیچی بکم لالم

وقتی دعوا کردین،،شوهرت نباید میگفت ب برادرش

زن مرد دعوا میکنن بین خودشون مشکلاتشونو حل کنن نکه جار بزنن،،چون شما اشتی میکنید،ولی بقیه دیدشون نسبت ب شما عوض میشع

ب نظرم کلا کشش نده اگ حرفی زد دوباره اونوقت اینارو بگو

عزیزم ببخشید میشه یه سوال ازتون بپرسم نمیدونم فک کنم شما گفتین حس ششم اینا دارید شاید من اشتباه کنم میگم که عزیزم من در آینده شاغل میشم یا نه!؟

حالا ببخشید اگه اشتباه کردم شرمنده 

کنکوری ام دوازدهم لطفا تو تاپیکام بیاین کمکم کنید بیشترش راجب درس و بهم یکم انگیزه یا انید بدین ممنون میشم ازتون 
وقتی دعوا کردین،،شوهرت نباید میگفت ب برادرش زن مرد دعوا میکنن بین خودشون مشکلاتشونو حل کنن نکه جار ...

اره دقیقا منم دلم نمیخاد دیدشون بهم عوض شه برا همین گقتم اینو بهش بگم

2706