2703
2553
عنوان

بارداری

295 بازدید | 28 پست

چن بار  بی بی چک زدم چندین روز قبل پریودم هاله مینداخت امروز ی روز قبل پریودمه بی بی زدم مثبت شد از این کاغذیا بود بعد از این پلاستیکیا زدم بازم مثبت شد مشخص خطش ولی پررنگ پررنگ نیست ولی راحت دیده میشه بنظرتون باردارم اخه روزه هم هستم بنظرتون امروز برم ازمایش بدم مشخص 

اره برو ازمایش بده عزیزم

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

این که میگه بارداری 

واسه منم دعا کن الان  یه ماهه از پریم میگذره هم تست

زدم هم ازمایش خون میگه منفیه

بعد عید برم امپول بزنم

تجربم به دخترایی میگم که هنوز ازدواج نکردن تصمیم خیلی سختیه حرف یه عمر زندگیه نگین به پدرومادر شما نمیفهمید،نگین خودمون بهتر میدونیم؛نگین ماعاشق هم هستیم،سرشون داد نزنین ،قهر نکنین بدونید اونا پدرومادرن بهتر میدونن اگه راضی نیستن بااون شخص ازدواج نکنید چون دوران عاشقی کوتاه بعدا میفهمید که اون شما بودین که نمیفهمیدید اون وقت دیگه دیره کاش زندگی دنده عقب داشت🥺😭😭😭
2714
ان شاءالله بحق امام حسین هم من باردار باشم هم تو باردار بشی 

الهی امین 

ممنون عزیزم ولی توبارداری اخه بی بی قشنگ مشخصه

فقط کاش زودتر برو ازمایش که اگه بارداری روزه نگیر

عزیزم

2706