2726
مهمان حبیب خداست عزیزم ..ربطی ب شعور نداره  کسی ک مجبوره بهش فشار میاد روزه نگیره باید صبور با ...

چرا خب به شعور ربط داره.

وقتی کسی شرایطش مساعد مهمونی دادن نیست نباید بدون دعوت رفت خونه ش مهمونی. 

اینجوری دیگه بیرون رفتن جواب نمیده باید بری مسافرت😂

دقیییقا 🤣🤣🤣

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روزه گرفتن یکی از دستورات خداست ،اما پذیرایی از مهمانان مهم ترین وظیفه انسانی هست ، اگه به دروغ بگید ...

سلام عزیزم درست صله رحم یکی از دستورات خداوند هست اما در مبارک رمضان که روزه گرفتن جز واجبات هست پذیرایی کردن درست نیست مگه در مواقع خاص طرف مسافر باشه یا اینکه مریض باشه پذیرایی برای مهمان میشه روزه خواری علنی جلو چندتا روزه دار دیگه همین باعث  رواج میشه  بنابراین خیلی راحت باید بگن افطار در خدمتیم تشریف بیارید خوشحال میشیم 

توکلت الله 
عزیز اینا واس ی شب ک نمیان  قصدشون ۲ هفته ی کامل نوروز هست=]

یا خدا 😁

من حقیقتا قبول نمیکردم .

کلا میهمانی هام نهایت یک روزه 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2728
دقیقا بی احترامی هم هست اصلا افتخاری نداره مهمون بیاد خونت جلوش حتی یه چای تلخ هم نزاری!

خودمونم باشیم بدمون میاد تودلمون میگیم یعنی من ارزش یه چای پیش میزبان نداشتم !!!!

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
چرا خب به شعور ربط داره.  وقتی کسی شرایطش مساعد مهمونی دادن نیست نباید بدون دعوت رفت خونه ش ...

یعنی بگیم نیان 😐😐😐وا شما حالتون خوبه اصلا 

مجبورین روزه نگیرین اصلا فشار نیاد خب 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
ن جدی گفتم دیز عصر خاهرشوهرم آمدن حتی چایی دم نکردم.... آمدن احوال پرسی نیومدن ک بخورن

هرکی یه اخلاقی داره

ولی من مهمون سر زده هم اومده پذیرایی کامل میکنم دوست ندارم ازم ناراحت نشه،،،مهمون حبیب خداس حالا چه خودم دعوت کنم،،یا خودشون بیان

2706