2726
عنوان

چرا عقلم دیگه کامل نشد؟

374 بازدید | 20 پست

من از ۱۳ ۱۴ سالگی به بعد دیگه عقلم رشد نکرد اونموقع خیلی دختر عاقلی بودم ولی به مرور تنبل و درس نخون شدم و انگاری دیگه عقلمم رشد نکرد الان ۲۲ سالمه احساساتم و هورمونام شبیه دخترای ۱۳ ۱۴ ساله است مثلا هنوز عاشق سلبریتیا میشم اونوقت دوستام بچه هم دارن

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

هیچ کس تا حالا اعتراف به کبود عقل نکرده بود 

جسارت شما تحسین بر انگیزه!!!! 

«عشق_بی_نشان ♥لبیک یا صاحب الزمان🤚»تمام وجودم سرشار از یقین به خـــــــــــدا وظهـــــــور شماست.«اللّهم عجـــــــــــل لولیک الفرج» 
كتاب بخون پادكست گوش كن اگه درس نخوني و زندگيو جدي تر نگيري وقت ميگذره و عقب ميموني

بی انگیزه شدم آروزهام و چیزایی که میخوام با واقعیت زندگیم خیلی فاصله داره

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه

بادام ورختی رو میشکونی میزاری تو آب پوستش که نرم شد میکنی با نبات یزدی یا شکر قهوه ای خوب میکوبی صبح ناشتا میل میکونی یا شب قبل خواب مغز گرم میشه . روغن بنفشه پایه کنجد در بینی میریزی برای جلوگیری از خشکی مغز و سردی مغز. مصرف سردیجات رو به حداقل برسون بخصوص شب ها. 

منم۳۲ ام ولی خودمو خیلی کم سن میبینم نمیدونم چرا به پختگی نرسیدم البته خودمم دوس ندارم مثل خانم های جاافتاده رفتارکنم لباس پوشیدن هم همه رنگ میپوشم

فقط 22 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱
2706