2410
2553
عنوان

بنظرتون من حق ندارم؟

204 بازدید | 15 پست

بخاطر سختگیریای خانوادم مخصوصا داداشم سر مهریه و ... نامزدی من بهم خورد. خانوادم یه شهر دیگن. الان مامانم زنگ زد گفت فرداشب مهربرون داداشته پاشو بیا. منم گفتم برام مهم نیست گوشیو قطع کردم. واقعا یعنی پیش خودشون نمیگن این حال روحیش انقد بده. ما هم باعثش شدیم. الان با چه رویی از من خواستن برم؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سلام؛منم شرایط مشابه شما داشتم

خانواده شما مهریه رو چقدر گفتند مگه؟

نظر آقا پسر راجع به مقدار مهریه چی بود؟

🌸ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّل فَرَجَهُم🌸
سر مهریه به هم نمیخوره ازدواج وقتی پسر واقعا عاشق باشه الکی عروسی داداشتو برا خودت و بقیه زهر نکن.پ ...

خب راستش مهریه الان توی این دوره و زمونه کم الکی نیست!

طلاق و خیانت و.... رو میبینیم

مخصوصا اگه اشنایی سنتی هم باشه!!!

پسر حتی اگه دختری رو واقعا بخواد!بازم مُردد میشه.

البته نمیدونم شاید من اشتباه فکر میکنم😕هر چند پسری واقعا دختری رو بخواد!هر طوررررر شده به دستش میاره

سلام؛منم شرایط مشابه شما داشتم خانواده شما مهریه رو چقدر گفتند مگه؟ نظر آقا پسر راجع به مقدار مهری ...

خود پسر گفت هرچی دوس داری بنویس امضا میکنیم. داداشم گفت چون خودش هنوز خونه نداره باید از خونه پدریش بنویسیم. من خودم قبول نکردم گفتم باباش چه گناهی کرده. بعدم پسره گفت خانوادت همش دارن سنگ میندازن جلو پامون من دیگه کاری با خونوادت ندارم و خونتون نمیام بیا خودمون بریم عقدکنیم که خب منم قبول نکردم و بهم خورد

خب راستش مهریه الان توی این دوره و زمونه کم الکی نیست! طلاق و خیانت و.... رو میبینیم مخصوصا اگه اش ...

ببین اون بخاطر مهریه هیچی نگفت ولی همین بحث یه جرقه شد واس بحثهای بعدی و ازبین رفتن حرمتها که من بیشتر خانوادمو مقصر میدونم

خود پسر گفت هرچی دوس داری بنویس امضا میکنیم. داداشم گفت چون خودش هنوز خونه نداره باید از خونه پدریش ...

بنظرم خونه پدرش رو نباید خانواده ات میگفتند!!!!!

آقا پسر هم زود پا پَس کشیدن!!!!خب توضیح میدادن و صحبت میکردن با خانواده ات!

قسمت نبوده وگرنه حتماً ازدواج اتفاق میوفتاد.

خب راستش مهریه الان توی این دوره و زمونه کم الکی نیست! طلاق و خیانت و.... رو میبینیم مخصوصا اگه اش ...

پسری که عاشق باشه راهشو پیدا میکنه یا خانوادشو راضی میکنه یا خانواده دخترو راضی میکنه یا حقوق بیشتری میده در قبال مهریه کمتر....من خانواده همسرم به شدت مخالف بودن با مهریه مد نظر من که سال تولد بود.شوهرم اومد گفت فلانی جان قبول کن من بعد ازدواج مهرتو میبرم میکنم همینی که میگی.به اونام گفته بود دوستش دارم خوب و بدش پای خودم.دیگه انقد اذیت نکنین.خلاصه حد وسطو گرفتن.بعد ازدواجم رفتیم زیاد کنین که البته گفتن قانونی نیس😂ولی همینکه پای حرفش وایساده بود برامن کافی بود.

2706