2737
2734

تروروخدا نگین دو ساعت 

با فصل دو و سه 

لطفا بگین ممنون میشم ازتون میخوان برنامه بریزم ترم اول خواندم فصل یک و دو ولی یادم رفته سه هم امتحان داریم اما باید دوباره بخونم 

مهمون هم داریم بگین چطوری این سه فصل رو تموم کنم ممنون میشم ازتون بعد اینکه ساعت ۲ تا ۳و نیم میرم بیرون 😐😐🤦‍♀️ 

به نظرتون نرم تا تموم شه 

کنکوری ام دوازدهم لطفا تو تاپیکام بیاین کمکم کنید بیشترش راجب درس و بهم یکم انگیزه یا انید بدین ممنون میشم ازتون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کتاب کمک درسی چی داری؟؟ من خودم خیلی سبز دارم عالیییههه و جوابه 

من منتشران بدون تست زدن بعد کامل درسنامش زیادن توضیح نداده ولی خب کامل مطالبو گفته

کنکوری ام دوازدهم لطفا تو تاپیکام بیاین کمکم کنید بیشترش راجب درس و بهم یکم انگیزه یا انید بدین ممنون میشم ازتون 
2728
من فصل یک شیمی دوازدهم رو تو ۴ الی ۵ ساعت مرتب میتونم تموم کنم

الان هستم صابون ها 

فصل دو سه چی چند ساعت طول میکشه 

خود کتاب درسی فصل اول شیمی راحت تو 4 ساعت جمع میشه خیلی سبز برای شیمی عالیه ولی خب مطالبش زیادن

من منتشران 

خیلی توضبح نداده و کانل کتاب آورده 

دو و سه چطور چند ساعت طول میکشه 

2738
من منتشران  خیلی توضبح نداده و کانل کتاب آورده  دو و سه چطور چند ساعت طول میکشه

اونم من دیدم خوبه

فصل 2 مثل 1 چهار ساعت

اما فصل 3 تو یک ساعت هم جمع میشه از بس آسونه

سه و چهار خیلی چرت و آسونن

کاربر پسر هستم.
بستگی ب خودت داره خودتو با کسی مقایسه نکن اگ میخوای موفق شی

مرسی عزیزدلم چشم قول میدم مقایسه نکنم و فقط به من 

من خودمو خیلی با بقیه مقایسه میکنم خیلی بده عقب از بقیه هم هستم😭

اونم من دیدم خوبه فصل 2 مثل 1 چهار ساعت اما فصل 3 تو یک ساعت هم جمع میشه از بس آسونه سه و چهار خی ...

مرسی 

مرسی عزیزدلم چشم قول میدم مقایسه نکنم و فقط به من  من خودمو خیلی با بقیه مقایسه میکنم خیلی بده ...

از حالا ببعد مقایسه نکن استرس میاره

بخون درستو با کیفیت بخون

نگران تموم کردنش نباش

با کیفیت بخونی بهتره تا اینکه بخوای زود تموم کنی

ازالان بکوب بخون تا تیر

باخداباش.خدا امنه، آرامش بخشه  
از حالا ببعد مقایسه نکن استرس میاره بخون درستو با کیفیت بخون نگران تموم کردنش نباش با کیفیت بخونی ...

چشم مرسی بعد اینکه عزیزم میتونم توی این چند روز تا ۱۱ یا ۱۲ فروردین تخصصی های دوازدهم رو بخونم 

2706