2733
2734
عنوان

بچه ها چقدر شیرینن

| مشاهده متن کامل بحث + 669 بازدید | 64 پست
وای الان میگه مامان من بلدمcalm down😂😂

جانمممممم🤣😂...کاش یعکس ازش بزاری ببینمش

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

داداشم پنح سالش بود کلاس فوتبال میزاشتن تابستون پسر همسایمون کهکلاس اولبود گفته بود بهش من میرم فوتبال وداذاشم گفته منم میام گفته ننیشه باید پول بدی بعد داداشم ظهر اومد خونه دست انداخت چونه بابام یهو برگشت گفت بابا پول مهمه یا اینده بچه ات من الان نباید برم کلاس فوتبال یعنی ما از همه جا بیخبر قشنگ پشمامون ریخته بود😂

کاربری سوممه:) من خاک خورده سایتم از 94اینجام من پشمای صاحبمم خودش از عجایب نی نی سایت ریخته
2731
2738
پشت سرشو‌نادیده بگیر نقاشی کرده پاک‌کردم😑

ای خووداااااااااعزیزم چقدنازوگوگولیههههههه موفرفری خوشگلم😍😍😍😍ازدستاش معلومه چقدشیطونه😂😍خداحفظش کنه برات عزیزم.من عاشق بچه هام

🌹برای مامان شدنم یه صلوات هدیه میکنی به امام زمان(عج)؟💖🕊️🕋🙏🌱رویاهاتودنبال کن اونا مسیرومیدونن🌌🧘🏻‍♀️خدایاشکرت بابت همه چیز🤲
ای خووداااااااااعزیزم چقدنازوگوگولیههههههه موفرفری خوشگلم😍😍😍😍ازدستاش معلومه چقدشیطونه😂😍خداحفظش ...

به حق عصمت زهرا شماهم به زودی مادر بشی گلم

2706