2737
2734
عنوان

چجوری خانوادم رو توجیح کنم

330 بازدید | 16 پست

من چون نماز میخونم خانواده عمم همش تیکه و حرفای رکیک بارم میکردن ،من جوابشون رو دادم

میرم خونه شون شوهر عمم طوری منو بی محل میکنه انگار طلب کاره،من اصلا ناراحت نیستم(به یه ورمم نیس😁😂)

مامانم به زور میگه باید بریم،خوشم نمیاد قیافه نحسشو ببینم

چکار کنم؟؟!!!

خواهشا جواب منطقی بدید

پشت زمستان دلم؛هست بهاری که نگو🍃

بگو حالمو بد میکنه دیدنشون معدمو بهم میزنه دل پیچه میگیرم میخواید آبروتون بره؟😂😉

آرام باش عزیز من آرام باش. حکایت دریاست زندگی، گاهی درخشش آفتاب، برق و بوی نمک، ترشح شادمانی، گاهی هم فرو می‌رویم، چشم‌های‌مان را می‌بندیم، همه جا تاریکی است. آرام باش عزیز من آرام باش دوباره سر از آب بیرون می‌آوریم و تلالو آفتاب را می‌بینیم زیر بوته‌ای از برف که این دفعه درست از جایی که تو دوست داری طالع می شود.چه می گذرد در دلم که عطر آهن تفته از کلماتم ریخته است چه می گذرد در خیالم که قل قل نور از رگ هایم به گوش می رسد چه می گذرد در سرم که جر جر توفان بند شده در گلویم می لرزد سراسر نام ها را گشته ام و نام تو را پنهان کرده ام می دانم شبی تاریک در پی است و من به چراغ نامت محتاجم توفان هایی سر چهار راه ها ایستاده اند و انتظار مرا می کشند و من به زورق نامت محتاجم آفتاب را به سمت خانه ی تو گیج کرده ام گل آفتابگردان وان گوگ حضور تو چون شمعی ته دره کافی است که مثل پلنگی به دامن زندگی درافتم قرص ماه حل شده در آسمان چه می گذرد در کتابم که درختان بریده بر می خیزند کاغذ می شوند تا از تو سخن بگویم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه فقط بخاطر عید نوروز داره میگه یه شب برید خب تحمل کن طوری نمیشه

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

برین ولی محل ندین ولی اگه می خوایین یه جواب محکم بدین بگین من دوست ندارم برم اونجا از عمه حرف بشونم ترجیح میدم نیام

مدیر عامل کارخونه تولید رشته تحصیلی هستم😎😎😎 (این بخش امضام فان است) من همون دختریم که قول دادم برای هدفام هر روز بجنگم محکم خوردم زمین اما پا شدم هدف امسالم شکست زودرنجیمه که تا حدی هم موفق شدم امیدوارم بقیه راه هم درست برم 🧡🧡🧡هر چه تیر زدی زخم نشد جوانه شد  🌱🌱🌱   با افتخار یه نویسنده ام😌 (و عاشق شغلمم هستم😎) و کار های ادیت هم  انجام میدم گاهی آقایون درخواست قبول نمی کنم (راستی سال تولدم رو تو امضام به شوخی نوشتم ولی متولد ۲۹آبانم )  من یاد گرفتم زندگی پست بلندی زیاد داره یه روزاییش خوبه یه روزایش ناخوشیه اما هر چی‌ که هست کار خداست....روزا سخت می گذرن....شاید دیر....شاید سخت....شایدم خیلی سخت...🥺ولی بالاخره تموم میشن... راستی می دونید اگه این تلخی این زندگی نبودن شیرینی روزای خوب حس نمیشدن!!!🥺♥️😍چون زندگی می افتاد رو یه روال... بهترین رفیق زندگیم خدا جانم کسی که تو سختی ها تو شادی تو دلهره ها تو غم ها و همه جا کنارم بودی عاشقانه دوستت دارم....😍😍😍♥️♥️♥️🥺🥺🥺از خدا برای همتون لبی خندون تنی سالم و جیب پر پول آرزو می کنم😍
2738
مام چندجا رفتیم عیددیدنی، وقتی فهمیدن روزه میگیریم شروع کردن نصیحت و تیکه انداختن! به نظرم اگه ک ...

خجالت نمیکشم،اتفاقا جوابشونم دادم

ولی از رو نمیره،اعصاب منو خورد میکنه 

پشت زمستان دلم؛هست بهاری که نگو🍃

الان که لابد روزه ای خونه شون نرو

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
مامانمم همینو میگع😑

منطقیه

بنظرم یه امروزو سخت نگیر بذار شما حرمت نگه داشته باشی، اونا هرکاری کنن بی ادبی خودشونو نشون میدن.

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

واجب خدارو منع میکنن

خاک توسرشون

حتی اگه اعتقاد ندارن حق ندارن تو اعتقادات کسی دیگه دخالت کنن و نظر بدن

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ    . کوادکوپترپیتزابر 😆                   باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.     در جنگ روایتها جز احمقها نباشیم  با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
مام چندجا رفتیم عیددیدنی، وقتی فهمیدن روزه میگیریم شروع کردن نصیحت و تیکه انداختن! به نظرم اگه ک ...

مگه توی روز میرید عیددیدنی!؟

ما بعد از افطار میریم، کسی هم بخواد بیاد میگم بعداز افطار بیاد.

بنظرم آدم با زبون روزه بره عید دیدنی به صاحب خونه که کلی چیز تهیه کرده توهینه.

البته این نظر خانواده ماست، صرفا بخاطر تبادل نظر گفتم

2706