2726
عنوان

تا حالا کسی از یوتیوب چیزی یاد گرفته در حد تخصصی که بعد...

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 36 پست
میشه بگید از یوتیوب چجوری میشه فیلمارو دانلود کرد؟؟؟؟

از یه برنامه جداگانه باید استفاده کنی

مثل اینستا که از یه برنامه دیگه استفاده میشه

وگرنه از خود یوتیوب دانلود نمیشه

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ایول به پشتکارت👍👍💪 یعنی سطح اولیه زبانت پایین بود؟

اره صفر بودم هیچی بلد نبودم

وقتی بخوای میشه وقتی شروع کردم به صحبت کردن وقتی رفتم سفارت مدرک گرفتم اون موقع هیچکس باورش نمیشد الان مدرک سرتیفیکتمم دارم

✌🏻عاقل تر آنیم که دیوانه نباشیم✌🏻
یادم نمیاد والا عزیزم چند سال پیش بود از یک شخص خاص هم نبود کلی ویدئو های مختلف میدیدم  از شخ ...

وااای آفرین🤩🤩

چقدر کار باحالی کردی

زبان کره ای بنظرم خیلی سخته

میرخان: شایدهم مکرزنان؟؟                روشنک:خرد تا به زنان برسد نامش مکر میشود!!نه؟؟.....و مکر تا به مردان برسد نام عقل میگیرد!!!   میرخان:قصه هایی هم هست درمورد زنان بدکاره!!  روشنک:که نتیجه مردان بدکاره اند...!!!                 شب هزار و یکم"بهرام بیضایی"
2728
روزی چقدر وقت میذاشتی؟ زبان اصلی میدیدی یا فارسی؟

روزی ۸ ساعت چون از قبل سبک های مختلف رو یاد گرفته بودم این سبک هم بسیار کاربردی بود کلیپ هارو هم دانلود میکردم آفلاین ببینم هم فارسی هم انگلیسیمیشه بعضی از کلیپ های انگلیسی رو هم ترجمه آنلاین کرد قسمت زیرنویس هست تنظیماتش

اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم
میشه بگید از یوتیوب چجوری میشه فیلمارو دانلود کرد؟؟؟؟

چند تا سایت دانلود هست و برنامه دانلود منیجر ویندوز هم میتونید دانلود کنید باهاش

اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم
اره صفر بودم هیچی بلد نبودم وقتی بخوای میشه وقتی شروع کردم به صحبت کردن وقتی رفتم سفارت مدرک گرفتم ...

خیلی بهم انگیزه داد حرفت

میخوام یه مهارتی از یوتیوب یاد بگیرم. فکر کردم شاید کافی و به دربخور نباشه

خیلی بهم انگیزه داد حرفت میخوام یه مهارتی از یوتیوب یاد بگیرم. فکر کردم شاید کافی و به دربخور نباشه

فقط نترس و شروع کن 

مطمئن باش که میشه

✌🏻عاقل تر آنیم که دیوانه نباشیم✌🏻
روزی ۸ ساعت چون از قبل سبک های مختلف رو یاد گرفته بودم این سبک هم بسیار کاربردی بود کلیپ هارو هم دان ...

آفرین خیلی پشتکار داشتی👍👍

قسمت تنظیمات خود یوتیوب زیرنویس میاره؟

من شنیداریم در حد متوسطه. وسطای فیلم ها عقب میمونم

زیرنویس داشته باشه خوبه

فامیلمون از یوتیوب ک نه ولی از پکیجهای یه خیاط معروف تهیه کرد و بعدم همینجوووور کلیپ خیاطی دید الان ...

ایول

چه جالب

خیاطی را اینطوری یادبگیره خیلی حرفه👍👍

معلومه خیلیم استعداد داشته

ی 🐘تر شکن بگین یوتیوبم باهاش باز بشه 😓واسه ایفون

سراغ ندارم عزیزم

یعنی آیفون ندارم 😄😄

ایول چه جالب خیاطی را اینطوری یادبگیره خیلی حرفه👍👍 معلومه خیلیم استعداد داشته

آره داشنگاه معروف دولتی رفته بود و یه رشته خوب شاغل بود. می‌گفت سرکار اذیت میشم با نهادهای مهم کار می‌کرد ولی گفت استرس شغلم زیاده... پروژه های عمرانی بزرگ شهر رو شرکته برمی‌داشت اینا انجام میدادن... می‌گفت اینجا راحت تو خونه م یپش بچه هام با روحیه م سازگاره هی میرم بازار پارچه میگیرم مدل لباس میبینم میدوزم... بیشتر راضیه. 

2706