2737
2739
عنوان

سوال شرعی فوری❌😭

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 30 پست
الان غسل کنم نمیشع؟ آخه عمدی نبود که خوابم برد

نه دیگه دهنتم که نشستی عزیزم نیست روزه نبودی غسلم که گردنته قضا کن بعدا 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان غسل کنم نمیشع؟ آخه عمدی نبود که خوابم برد

سوال ۱۱۲- اگر غسل جنابت برای روزه ماه رمضان یا روزه‌های دیگر فراموش شود و در اثناء روز به یاد انسان بیفتد، چه حکمی دارد؟

ج) اگر در روزه ماه رمضان غسل جنابت را در شب تا طلوع فجر فراموش کند و با حالت جنابت صبح نماید، روزه اش باطل است و احوط این است که قضای روزه ماه رمضان هم در این حکم به آن ملحق شود. 

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
مطمینید؟

بله عزیزم

سوال ۱۱۲- اگر غسل جنابت برای روزه ماه رمضان یا روزه‌های دیگر فراموش شود و در اثناء روز به یاد انسان بیفتد، چه حکمی دارد؟

ج) اگر در روزه ماه رمضان غسل جنابت را در شب تا طلوع فجر فراموش کند و با حالت جنابت صبح نماید، روزه اش باطل است و احوط این است که قضای روزه ماه رمضان هم در این حکم به آن ملحق شود. ولی در سایر روزه‌ها، روزه بر اثر آن باطل نمی‌شود

حلال...فقط نان روی سفره نیست!!! عشق هم حلال اگر نباشد، برکت میرود از تمام آغوشها و بوسه ها و دوستت دارم ها....!!!
خب عمدی نبوده. کفاره لازم نیست که

عمدی غیر عمد نداریم...

شرعا بخای حساب بکنی همون میشه.

اینو  میدونم...

گرچه به من باشه بهت میگم  اصلا تو فکرش نرو والا بخداااااا بعدا متوجه منظورم میشی

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2738
به دهنش چه ربطی داره🤔🤔🤔

خب ممکنه غذای قبل تو دهنش لایه دندونام مونده باشه 

برای ظهور امام زمان(عج)صلوات بفرستید ، اگر فرستادین قلب سبز برام بفرستید تا دلشاد بشم💚تو تاپیک های صلوات تگم کنید حتی باشه یه دونه صلوات می‌فرستم براتون 💚 التماس دعا 💚امیدوارم همتون به حاجتاتون برسید 💚
عمدی غیر عمد نداریم... شرعا بخای حساب بکنی همون میشه. اینو  میدونم... گرچه به من باشه بهت می ...

چرا دیگه اینکه عمدی بخوری خیلی فرق داره. غیر از قضا باید کفاره هم بدی ولی تو غیر عمد مثلا موقع همین پریود یا وقتی میریم مسافرت فقط قضا میگیریم دیگه

چرا دیگه اینکه عمدی بخوری خیلی فرق داره. غیر از قضا باید کفاره هم بدی ولی تو غیر عمد مثلا موقع همین ...

قضا بگیری که هیچی 

انجامش دادی درسته.

کفاره رو گفتم اگه بیخیالش بشی ولی بخای بقیه رو کامل بکنی...

حرفت درسته الان

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2706