2410
2553
عنوان

فردا میریم خونمون

334 بازدید | 18 پست

این چندروز عید اومدیم شهرستان مهمونی 

وقتی میخایم بریم خونمون فردا ی جوری ام 

انگار ک دو هوا میشم گلوم میخاد خفه شه

شاد نیستم🥺

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خونتونو دوست نداری عمویی؟

چی؟

دوست ک خب غریبیم تنهاییم اونجا کل فامیلا شهرستانن😔

کاربری تعلیق شده😒...امیدوارم یروزی از رویام خارج شمو ب تو یِ واقعی برسم ♡ ♥🌹 کاربری دست دونفره🌈
2456

خوبه والا حتما خوشتره اونجا...

آخه معمولا آدم  واسه خونه خودش پرپر میزنه زودتر برسه..

هیچکجا خونه خودت نمیشه

.single.          هستم اگر می روم خوشتر ازین پند نیست  //  بسته به زنجیر را لیک خوش آیند نیست // //  عمر گذر کرده را غرق تماشام شدم////سینه کشان همچو موج، راهی دریا شدم//☆ https://rubika.ir/kia365365                    ali365365kia@gmail.com
2714
وای من میرم شهرستان خونه بابام موقع برگشت تا خونمون پرواز میکنم 😍( استعاره از.... از خوشحالی تو اس ...

منم همینم 😂😂😂 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو زندگی بیا شعار ندیم عمل کنیم .  یه دختری هستم با همه چی جنگیدم  تا به اینجا رسیدم بازم میجنگم تا به هدفم برسم واسم دعا کنین تا به هدف هام برسم ممنونم . 
خوبه والا حتما خوشتره اونجا... آخه معمولا آدم  واسه خونه خودش پرپر میزنه زودتر برسه.. هیچکجا ...

خب ما تو شهرمون غریبیم

بعد کنار بابام ارامش ندارم 

حق داری  منم بعد ۷سال همینجوری ام  شهر غریب ازدواج کردن افتضاحه

ما شهرغریب نبودیم بابای عوضیم با خپدخاهی خپدش مارو غریب کرد الان تو شهری هستیم ک هیچ فامیلی نداریم

نمیدونم چرا اینقد خونمونو دوس دارم.حتی اگ شوهرم شیفت باشه😂😑

الان خونتؤنی؟😂

اره😍😍 ولی باید بریم شهرستان درحد یروز میرم😁😁

خب من در کنار بابام ارامش ندارم عزیزم اینم هست

2706