2733
2734
چه تاثیری داره

بیخبر گذاشتن دیوونه میکنه مردا رو

شاید الان با یکی دیگ سرگرمه اما ته ذهنش بهت فکر میکنه. و بازم برمیگرده سمتتت

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ژیکال، چه اسم قشنگی🤗🌺

واست مهم نباشه انگار نه انگار که همچین آدمی وجود داشته یا داره 

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728
2738
چیه باید چیکار کنم  میشه توضیح بدی

یه انجمن جلسه میزارن توی فری کنفرانس.راهنما میگیری.باهات کار میکنن بی قضاوت درد دل میکنی راهنماییت میکنن همشونم عاقل و باتجربن.توی گوگل بزن انجمن کدا وارد کانال تگرامش بشو یه جلسه انتخاب کن وارد که بشی میتونی از هرکسی خانما البته شماره بگیری صحبت کنی مشورت بگیری

BTS💜ARMY💜یک عدد جوجه پرستار
سعی کن نقطه ضعفایی که باعث شد باهات کات کنه رو از بین ببری تا به ورژن بهتری از خودت برسی  یه س ...

الان من چیکار کنم که دلم میخواد بدونم اون چیزای دیگه چین 😁😅

"هر کسی را ملاقات می‌کنی درگیر نبردی است که تو هیچ چیز درباره آن نمی‌دانی. همیشه مهربان باش." بعد از دیدن خیلی دعوا و پرخاش‌ها در سایت، عمیقا به این نتیجه رسیدم که خیلی‌ها در این دسته جا می‌گیرند 😊
یه انجمن جلسه میزارن توی فری کنفرانس.راهنما میگیری.باهات کار میکنن بی قضاوت درد دل میکنی راهنماییت م ...

بجز تلگرام جای دیگه کانال ندارن؟؟شوهرم نمیزاره تلگرام نصب کنم😢😢

دنیایی که علی(ع) از بی کسی با چاه درد دل میکرد ، ارزش غصه خوردن نداره..
2706