2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه زنش خیانت کرده اینم کارش خیانته .چون هنوز طلاق نگرفته . یبار جدا شدی باید بیشتر مراقب باشی تا دوباره شکست نخوری . جوابشو نده 

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم . ویترین هر فردی صورت اون فرد.
2728
 من ب مادرم گفتم میبینیم خیلی میخواد باهاش باشم میگه پسر خوبیه ولی من خودم نمیخام زیاد وضع ما ...

ایشون پاکم نیست اگر‌پا ک بوو  زمان  متاهلی  شما  رو میدید دلش نمی لرزید چ  بخوای چ نخواید هنوز متاهله 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
اسی اگه دوست داری میتونی باهاش بری تو رابطه دیگه این نیاز به تایید ما ندارع ،انقد تاپیک میزنی :/

والا از نوع جواب دادنش معلومه از خداشه فقط مشکل طلاق اون آقاهس،وگرنه طرف همسایه اس یبار دم در همو دیدین نمیتونستی سریع بگی نه؟مگه قبلا دیدیش علاقه خاصی بهش داری

اشتباه صددرصده 

۱_اون هنوز زنشو طلاق نداده همه تقصیرا میفته گردن تو میگن تو خونه خراب کنی

۲_مرده شاید داره کار زنشو تلافی میکنه ینی واقعا دوستت نداره 

۳_از کجا معلوم زنش واقعا خیانت کرده 

اسی اینهمه مرد 

اینو ولش شرش میگیرتت

چرا بااینک وارد کاربری میشم لایک و ذخیره میتونم ولی نمیتونم تاپیک بزنم یا پست بزارم بخش ارتباط با ما هم ایمیلم ک معتبره تایید نمیکنه چرا؟

نهایتا اگه میخوای ی مشاوره برو شاید آقاهه صرفا چون زنش این کار رو کرده تو دلش میخواد سریع یکیو بگیره... زنش رو بچزونه...چشمامو میبندم یاد تو... که الکیه. الان تو رفتی تو فکرش. عشق و عاشقی ک نیس... 

اره توروستا شد

اها  رفتید پس بالا سرشون  شماهم  درست

امیدوارم  هر کس تاوان کارشو  ببینه 

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم
میزاشت زنشو طلاق بده بعد فکر دومی باشه،بعدم بزرگترندارین که مستقیم به خودتون گفته اونم تواینستا 😐😐

الان که همه عالم و ادم با هم دوست میشن ب هم پیشنهاد ازدواج میدن

برای خانوم و اقایی با این سن زیاد جای تعجب نیس که مرد مستقیم ب زن بگه

2706