2703
2553

سلام زن همسایمونو توباغ بایکی گرفتن الان ازاون ماجرا ۶ ماهه میگذره ولی هنوز طلاق نگرفتن تواخراشن ولی زنه خونه باباشه هی یواشکی اومده خونش پرتش کردن ازخونه بیرون.تقریبا دوروز پیش منو جلوی درمون دید بعدش افتاد دنبالم تواینستا بهم این پیامارو داده بنظرتون چ جوابی بهش بدم لطفا منو خوب راهنمایی کنین منم ۵ ماهه طلاق گرفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

عزیزم بعد جدایی حداقل باید ۲ سال بگذره  بعد تصمیمی گرفت  ایشون  هنوز جدا نشدن  بهتره  هیچ  جوابی ندی و بلاکش کنی

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

اینا هنوز جدا نشدن

و رابطه با فردی هم که تازه جدا شده باشه اصلا کار عاقلانه ای نیست

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !

مرده اینو گفته؟ الان ک تاپیک زدی نفهمیدم خودتم مایلی بهش فکر کنی؟ وگرنه وگرنه ک جواب نده. 

آخه بگو بزار طلاق بگیری... بعدم یکم شیکتر... و اینکه چون زنش خیانت کرده این شکاک میشه. 

بازم اگه میدونی کیس خوبیه خودت ببین چیکار میکنی. بگو بزارید حالا طلاق بگیرید الان خوبیت نداره... 

2706