2726
عنوان

تورخدا بیایید ب نظراتتون نیاز دارم. شوهرم😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1455 بازدید | 36 پست
ینی‌ قهر نکنم آخه خیلیییی بهش اسرار کردم ک ب کسی نگه

بعدم پشت سر یه مرد موفق و شکست خرده همیشه یه زن هست بعدشم ن

زن و شوهر مشکلاتشونو باید با خودشون حل کنن اصلا ربطی به هیچ کی نداره 

خودت میدونی همونی که خودت میزنی مال خودمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید به برادر شوهرت میگفتی حق با شماست اشتباه از منه که برادر روانی شما رو با همه عصبی بودنش تحمل می ...

فقط بهم گفت چرا دروغ میگی گفتم خودش گفت نگو ک منم این‌طور گفتم

2728

حالا که گفته نه به روش بیار نه بحثش واز کن حوصله دعوا دوباره داری خدایش از روزتون لذت ببر .

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
حالا که گفته نه به روش بیار نه بحثش واز کن حوصله دعوا دوباره داری خدایش از روزتون لذت ببر .

اوو زنگ شوهرم باهاش تلفنی دعوام شد گفتم آبرو من با عقلی و حماقت تو نمیره گفت من فقط گفتم با لیوان بوده.

خوب چرا دست پایین گرفتی،چرااصرارکردی ک نگه؟

دعوا دوطرفه بوده و اینکه زده رو لیوان نشان از عصبی بودن خودشه.

الانم ‌‌‌‌‌‌‌‌دیگه قهرودعوانکن.راجع به این مسئله هم دیگه بحث نکن. 

کسی هم چیزی گفت بگوزن و شوهر دعوا کنن ...باور کنن.مسئله شخصی بوده خودمون حلش کردیم

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خوب چرا دست پایین گرفتی،چرااصرارکردی ک نگه؟ دعوا دوطرفه بوده و اینکه زده رو لیوان نشان از عصبی بودن ...

اره اونام این‌طور نیستن هی بگم چراااا. من میگم خیلی ناراحت شدم برادرشوهرم بهم گقت چرا اینقد دروغ میگی

اوو زنگ شوهرم باهاش تلفنی دعوام شد گفتم آبرو من با عقلی و حماقت تو نمیره گفت من فقط گفتم با لیوان بو ...

فدا سرتتتتت اومد به روی خودت نیار اصلا حرفش ام شد اونم شوهرت گفت بگو من برا خودت گفتم دلم نمیخواد کسی فکر بد کنه درموردت . بعد به شوخی بزن بگو دفعه دیگه با لوازم پلاستیکی این کار کن که طوریت نشه کلی نگرانت بشم بعدش

🌸با کمال احترام درخواست دوستی پذیرفته نمیشه🌸
2706