2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همون موقع رابطه پریود شدم😑

خب نیستی و نمیشی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
چی چرت و پرت میگین  امکانش نیست چون ۱۴ روز قبل تخمک ازاد شده و یکی دوروز بعد از بین رفته ...

پس چرا میگن که بچه ای که تو پریودی باشه حرومه؟؟؟ 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
مسخره کردن خودشونو منم شده یه تاپیک زدم که خب تو نزدیکانم کسی نیس ازش بپرسم بعد میبینم تاپیک ترکید😶 ...

بخدا کع مریضن بعضیا... 

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲
همون موقع رابطه پریود شدم😑

خب دیگه بارداری کنسل. خیالت راحت باشه 

من آریایی‌ام ایرانی اصیل♥️سپاس یزدان دختر ایرانیم ! از نژاد تیره ساسانی ام..به کوروش به آراش به جمشید قسم! ..:) به نقش و نگار قسم!  یگان پرستم.. اهورایی ام ! "ز بد گوره های جهان عاری ام" به کردار به پندار نیکومندم! "شاه ایران دختر کوروش منم "

خودتم ۴۴ تا تاپیک داشتی که تاحالا نترکیده  پس حتما اینبار  سوالت ی چیزی داشته که  ترکیده .

یاد گرفتیم  میگین اگه  در مورد   اقدس و کبری و فلان و بلان بود نمی ترکید 

والا بخدا 

الهم عجل الولیک الفرج

منم این برام سوال شده☹️

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲
2738
بخدا کع مریضن بعضیا... 

نی نی یار میترکونه

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
امیدوارم تو شرایط من قرار نگیری که حالمو بفهمی... چون خیلی حال بدیه ولی بازم سعی کن با زبونت بقیه رو ...

بابا عزیز من چرا ناراحت میشی

تو قبل پریودی رابطه داشتی با جلوگیری

همین یعنی نمیشه باردار شی 

حالا پریودم شدی 

که اینم یعنی امکان نداره باردار شی

باز اورژانسی هم خوردی

که دیگه اصلا امکان نداره باردار بشی

بیخیالش شو دیگه

انگار با زور داری سعی می کنی به خودت بفهمونی بارداری

خودتم ۴۴ تا تاپیک داشتی که تاحالا نترکیده  پس حتما اینبار  سوالت ی چیزی داشته که  ترک ...

هیچی جز سوال ساده نبود😒

اینو هرکس گفته ک..شعری بیش نیس

نی نی یار میترکونه

خب چرا اخه؟! 

خب چرا اخه؟! 

میگه غیر اخلاقیه

2706