2726

دارم سوال میپرسم در مورد امکان بارداری تا میام نظراتو بخونم تعطیل شده.... فازتون چیه؟ فقط تاپیکای خاهر شوهر مادر شوهرو اقدس خانومو کبری خانومو نمیترکونید؟ بخدا که تو ایران همه چی بر عکسه از ماست که بر ماست... 

من دارم اینجا از استرس میمیرم بعد تا میام ببینم جوابم چیه زده تعطیل دمتون گرم واقن

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲

چی بود سوالت اسی

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سوالت چی بوده

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2728
چی بود سوالت اسی

میخاسام ببینم یه ساعت مونده به پریود شدم امکان بارداری هس؟ 

ما درحالی که غمگین بودیم، دیگران رو تسلی دادیم!درحالی که شکست خورده بودیم به دیگران امید دادیم!درحالی که نمیتونستیم لبخند بزنیم، دیگران رو خندوندیم!با ما از قوی بودن حرف نزنید...🥲
سوالت چی بوده

بالا گفتم

فکر نکنم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
واقعا همینو بکو سایت بارداری و زنانه در واقعه

انگار سایت خاله زنک هاس تا بارداری

فکر نکنم

مطمعن؟ 🥺

از چند روز پیش صدبار ی سوالو پرسیدی همه هم جوابتو دادن

خودتم تو همین شرایط بودی همینو میگفتی؟ 

خیییلی بعیده.

چون تخمکی نیست،

و دیواره رحم در حال ریزش هست.

تایپکات رو خوندم،

ببین عزیزم زیاد از قرص اورژانسی استفاده نکن،

تخمدانات رو داغون میکنه،

بعد زمانی که دوست داری واقعا بار دار شی به مشکل میخوری.

از وسیله ک ا ن دم استفاده کن برای جلوگیری.

خیالت راحت بشه

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
2706