2726
عنوان

چندمین کاربریتونه؟چرا تعلیق میشدین

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 145 پست
خب من جوری پست میذارم که سایتم بشورم و جارو کنم حاضرنیستن برم گردونن 😂

خب ببین بدتر از من نیستی هردفه برا همون دلیل ک گفتم پریدم ولی برگشتم شاید دلم پاک تو دلت پاک نیست 🤣😂

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دارم تو این تاپیک ب دلیل تعلیقام فکر میکنم میخندم خخخخخخ

اره اره منم دهنت

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
2728
شمارش میگی من هر کار کردم پیام نرف

09191027600

دیگه حفظ شدم😬

دانشجوی دکترای پیوسته قبلا تو امضام درباره  مریضیم نوشتم که بتونم کمک کنم بهم توهین کردن دیدم اینجا لیاقتشو ندارن درس خوندن تو رشته های پزشکی و پیرا اینجوریه که یه قهوه پرکافئین بغلته یه تن بی جون تا سحر بیدار مونده و یه دلهره تو جونت،💔ولی دوستش دارمبعضیام تو یه تاپیکی بحثمون میشه کم میارن میان امضامو میخونن بهم میگن روانی یا میگن دروغ میگی فلان میخونی یه صحبتی برای تو دارم ک هم حسودی هم لجت گرفته.....😂آرههه  اوکی من روانیم یه روانی آگاه بهتر از سالم ناآگاه.......... باید بگم این نقطه ضعف من نیست نقطه قوتمه😎............نی نی سایت تنها جایی که حس ششم می‌شنوی یک عدد حقیقت یابم ک باعث میشه فشار بخوری ...................اقایونی که اینجا کاربری دارید چند وقت از پریودیتون میگذره ؟بیبی‌ چکتونم مثبت شده؟ ..........فمنیسم عدالتگرا ........یه سری مردام هستن امضام میخونن میگن فمنیست بی منطق برا اونا کلا حرفی ندارم😂 ولی کلا امضام شمشیر دولبه است 😂😂..................... شاید اگر خیلی به قول خودتون دشمن دارید یا خیلیا از شما بدشون میاد به معنی موفقیتتون نیست شاید صرفا به خاطر اخلاقتونه.....من همه رو خانم میبینم اینجا میگم عزیزم ینی فکر کردم خانمی 
خب ببین بدتر از من نیستی هردفه برا همون دلیل ک گفتم پریدم ولی برگشتم شاید دلم پاک تو دلت پاک نیست 🤣 ...

والا دلم کاملا ضدعفونی و پاکه با الکل نود درصد میشورمش

این بار از گانگستر محل شماره گرفتم اکانت ساختم تعلیقم کنین با بنز از روتون رد میشه 😐

من دلیل تعلیقم مشخص نیست اصلاً 🥺😑

صدای خنده خدا را می‌شنوی به هر آنچه تو محال می پنداری میخندد 🧡🎈 تیکر بارداری نیست _آقام امام زمان قول دادن عیدیمو بدن 💚⚡ بهترین و شاد ترین سالم ۱۴۰۲ سالی که پر است از لبخند بی انتظار 💜 باشد به یادگار ۱۴۰۱٫۱۲٫۲۸💙عید من یعنی تو وقتی از در تو بیای 💛نذر کردم امسال سفره چیدم که بیای🤍✨  برای سلامتی و فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستید 💚خدایا ما رو از عاشقان و منتظران واقعی ظهور آقا قرار بده🙏.   به نام خدای رنگین کمان  💐    صبر بسیار بباید پدر « پیر فلک» را که دگر مادر گیتی چو تو فرزند بزاید🖤                                                                          

هزارمي 

بابا ايول…بابا گنده😏 بيكارِ علافي كه گزارش ميزني من مغازه سيم كارت فروشي دارم تو بزن حالا😊❤️ تعصب داشتن و افتخار كردن واسه چيزايي كه خودمون تو انتخاب و بوجود اوردنش هيچ نقشي نداشتيم ( مثل دين!قيافه!محل تولد و……)مسخره ترين كاريه كه متونيم انجام بديم ) به اعتقادات نظرات هم احترام بزاريم وسعي نكنيم عقيده كسي رو بزور عوض كنيم!!!  فقط انسانيت🍃#كاربر قديمي هستم 
والا دلم کاملا ضدعفونی و پاکه با الکل نود درصد میشورمش

خب چرا پس 

ببین من اصن خیلی بد تعلیق شدم یه چیزایی گفتم ک نمیدونم از من بدتر ممکن نیست بوده باشه ولی برگشتم هی

2706