2737
2734
عنوان

جارییییییی

832 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من ۴ تا جاری بزرگتر دارم ک بهشون پیام دادم و تبریک عید و گفتم و ۱ جاری کوچیکتر حالا بگین به کوچیکه پیام ندادم چون توقع دارم اون پیام بده ولی خ دختر عجیبیه خودشو خیلی ساکت و آروم میگیرع شوهرم میگه تو اجتماعیش ضعیفه تو پیا بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم زن داداشم بزرگ تر بود بهم پیام داد.در حالی که واقعا من یادم رفته بود.حتی به پدرمم پیام ندادم.

ولی اره.وظیفه اونه ک پیام بده.همونطور که وظیفه من بود به زن داداشم پیام بدم.

2728

بیخیال اینچیزارو مجازی نکنید خب مگه نیومدن خونتون عید دیدنی؟

اون موقع حتما تبریک میگه تو هم بگو ادن موقع

انشالله خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه یدونه براشون صلوات بفرستین🙃منم منتطر بودم خدا بهم یه تو دلی داد برا سالم و صالح بودن نی نی منم دعا کنید وصلوات بفرستین 
2738

اینقدر درگیر این چیزایید که روابط بین جاریا شکرابه ما5تا جاری هستیم مثل 5تاخواهریم ،چون هیچوقت توقعی نداریم از کسی،منم تبریک گفتم با پیام جاری بزرگترم زنگ زد بهم حالا چی میشه مگه ،خیلی زندگیارو سخت میگیرید

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂

یدونه پیامه دیگه اونموقع شما پس به خونه بزرگتر میرید و بعد اونا به خونه شما؟ مامانم ۵ تا جاری هستن هر کی خواست خونه هر کی میره کوچیکتربزرگ تر نداره

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

خب شما دلت می خواسته پیام دادی اون ی موقع دوست نداره و علاقه ای ب پیام فرستادن ب شما نداشته باشه شما مختاری دیگ بدی یا ن اما ایشون شاید اصلا این قصد نداشته باشه 

جایی‌ خوانده بودم که درد آدم را بزرگ می‌‌کند و روح را صیقل می‌دهدو تجربه را زیاد می‌کند. هیچ جا ننوشته‌اند که درد با یک زن، با یک مادر چه می‌‌کند. مادران درد کشیده یا زود می‌میرند، یا برای همیشه می‌‌روند، یا می‌‌مانند با چشمانی که رنگِ بی‌‌تفاوتی‌ گرفته استو دستانی که زیر ناخن‌هایش جز چیزی نمی‌روید، و گیسوانی که رقص بر شانه‌های زنانه را به خاطر نمی‌‌آورند. مادرانی بی‌ هیچ آرزویی، با ‌دنیایی کوچک. دنیایی بسیار بسیار کوچک. هیچکس از مادرانی که به بهشت نمی‌‌روند چیزی ننوشته است.
2706