2733
2739
عنوان

روزه دارای سایت خواب دیدم...

160 بازدید | 5 پست

سلام خوشگلا نماز روزهه هاتون قبول.بچه ها من امروز بعد نماز صبح استغفار کردم و از خدا کمک خواستم زبونمم روزه باشه و اصلا غیبت و بدگویی و...نکنم.بعدش خوابم برد توخواب دیدم زبونم پر از زنگ آهن بود همشون ریخت زمین البته سعی میکنم غیبت نکنم ولی باز پیشم حرف باز میشه و منم یه دفعه گناه میفتم تعبیرخوابمو میدونین؟توروخدا بیایین عهد کنیم این گناهو این ماه عزیز ترکش کنیم.

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من گشتم تعبیری پیدا نکردم بهتره از یک معبر بپرسید

ممنون گلم

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
اینکه داخل تاپیک ها غیبت کنیم هم گناهه؟ماکه همدیگه رو نمیشناسیم؟برام سواله؟

عزیزم واقعیتش اینه که عادت به وجود میاره به ادم که پشت سر کسی بگه و یه جور ولع و خودخوری ایجاد میکنه دیدین وقتی پشت کسی میگییم چقدر حرص میخوریم.