2737
2734
خودت یکیو معرفی میکنی من تالا درمودشون نشنیدم یکی ک خودت میشناسی واقعا عالیه کارش معرفی کن

یکم در موردش سرچ کن چیزای جالبی دستت میاد،البته خیلی سایت هام هستن رایگان چارت رو بهتون میدن ولی تفسیر ریز و دقیق نمیکنن و نهایتش ی فایل صوتی از رایزینگت بده که اونم بیشتر مشخصات روحی و اخلاقته،ولی تفسیر شخصی خیلی فرق میکنه مثلا تو اون مدل رایگان سن ازدواج و طلاق و ثروت و اینا رو نمیگه،تفسیر چارت هزینه اش بین ۳۰۰-۵۰۰ هزاره

دختری نشسته در معبدی در مریخ نیایش نامه میخواند 🕉🪬🪔🧘🏻‍♀️🪐🌚
شماهم میگیری؟؟ هزینشون جقده

من بلدم ولی برای کسی انجام نمیدم 

کلا اینو یاد نگرفتم که بخوام ازش هزینه بگیرم یا باهاش کار کنم علاقه داشتم رفتم یادگرفتم 

بیرون هزینه شون ۳۰۰-۵۰۰ هزاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا میشه واسه من بگیری عیدی بدی بهم من هزینش واسم بالاست

شرمنده گلم من وقتشو ندارم 

تفسیر چارت مثل فا. للنیست که ده دقیقه ای کارت بکشیم تموم بشه،بعد چون باید ازت تاریخ تولد و شهر محل تولد بگیرم انجامش نمیدم دور از جونت بعضیا انگ دعانویس بودن بهم میزنن بعضیام توهم جن و موکل میزنن و فردا روز برگ از درخت بیافته فکر میکنن من کاری کردم ،اصلا نمیدونن چارت و زایچه فقط و فقط نجومه ربطی به موکل داشتن و جن و این چیزا نداره

2728
من بلدم ولی برای کسی انجام نمیدم  کلا اینو یاد نگرفتم که بخوام ازش هزینه بگیرم یا باهاش کار کن ...

عزیزم برای من انجام نمیدی ؟🙂💔

براتون صلوات فرستادم 

هست را گر قدر ندانی'میشود بود...🙃
2738