2726
عنوان

من به دعاهاتون خیلی اعتقاد دارم😔

204 بازدید | 17 پست

سلام عزیزان

دخترم پنج ماه و نیمه

از سه ماهگی ریفلاکس شدید داره 

همه ی راه ها رو رفتم

انواع دارو

اصلاح وضعیت خوابوندن و همه چی

وزن گیری خوبی هم نداره

خیلی اذیته بچم

مدام اسید معده برمیگرده به گلو و میسوزونه مری رو 😔

تو رو خدا امروز که روز اول ماه رمضان هم هست برای شفای دخترم دعا کنید

من به شدت به دعای نی نی سایتیا اعتقاد دارم 🙏

آوا هستمه ... ته کچیک   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط قرص باکلوفن رو ندادم که اونم شنیدم ندی بهتره و عوارض داره

وگرنه اونم میدادم

ازتون میخوام‌با دلای پاک و قشنگتون برای دختر کوچولوم دعا کنید

منم براتون صلوات میفرستم 

آوا هستمه ... ته کچیک   
2728

اللهم صل علی محمد و آل محمد بحق امام زمان حالش خوب بشه🌷

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پس زخم هایمان چه ؟ نور از همان جا وارد می شود . 🌌 الهی شکرت بابت همه روزهایی که کنارم بودی و هستی و خواهی ماند .🌱خدا عشق است و عشق تنها خداست🌷دوقلوهای من شما زیباترین و با ارزشترین هدیه خدا به من هستید🌱یه عدد معلم عاشق دنیای رنگی بچه ها ، عاشق ادبیات و هنر و عرفان ، عاشق شهدا و ائمه و آیه به آیه قرآن 🌱خدایا هوای تو دلی هامو داشته باش به موقع و سلامت دنیا بیان دامن همه منتظرا ان شالله سبز بشه 🌱 عشق و ادب بالاترین سرمایه هر انسانی هست 🌱به دنبال نور و معنویت 🌱سلام علی آل یس 🌱سلام ای کوثر و توحید وحمد 🌱یه مذهبی به روز عاشق زیبایی و لباس های رنگارنگ و پوشیده 🌱کنارم هستی و اما دلم تنگ میشه هرلحظه ؛ بله معین صدای مورد علاقه منو دلدارمه ، همیشه دلتنگ همسر مهربونم که نصف ماه ازم دوره خدایا مراقبش باش 🌱تمام جهان از انرژیه برای هم عشق و اشتیاق بفرستیم ازمیون سختی ها جوانه بزنیم بخندیم و بخندانیم 🌱بعد از بندگی خدا ، مادرشدن زیباترین حس دنیاست برام 🌱

الهی سلامت و عاقبت بخیر باشند میشه لطف کنید برای امضام دعا کنین ممنون

لطفا برای فروش رفتن منزل مون به قیمت مورد رضایت و خرید خونه مناسب دعا کنین سپاسگزارم ❤️ میشه لطف کنید برای بهبود اوضاع مالیم‌ و همین طور خوب شدن درد دندونم دعا کنین جراحی کردم هنوز درد داره😔 🙏لطفاً برای نی نی دار شدن تمام منتظران و سحر دعا کنین.ب همین طور سرو سامان زندگی تمامی جوانان از جمله برادرم و سلامتی مادرم دعا کنین.الهی دعای خیرتون به عالیترین نحو در حق شما و عزیزانتون مستجاب بشه الهی آمین🌹
گل دخترتون ان شاالله هرچه زودتر خوب بشه ان شاالله . معمولا بچه های رفلاکسی بعد این که بتونن بشینن خ ...

امیدوارم

با گذشت زمان خیلی بدتر شد

آوا هستمه ... ته کچیک   

سلام نمیدونم الان دخترتون خوب شده یا نه؟ انشاالله که خوب شده اگه بعد از شیر خوردن بالا میاره مقدار شیری که هردفع بهش میدی را خیلی کمش کن ببین با دوتا پیمانه تو دوساعت خوبه یا حتی کمتر اگه دیدی با دوتا تو دوساعت مشکلی نداشت یعنی بالا نیاورد بیشتر بهش نده حتی اگه بازم گرسنه بود هم نده بعد از چند روز ده سی سی بیشتر کن البته اینا  برای بچه شیر خشکی هست واگه شیر خودت را میدی یه سری چیزها را خودت نخور تا ۶ ماهگی بچه لبنیات و مغزیجات  را نباید بخوری هیچی.حتما امتحان کن ببین انشاالله خوب میشه

2706