2733
2734

۶_۸هفته گلم 

طبق تاریخ آخرین روز از آخرین پریودی

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بذاری ۸ هفته بری بهتره

ابو حمزه ثمالى گوید: در نزد امام سجاد(ع) سخن از گرانى قیمت‌ها رفت، آن‌حضرت فرمود: «بر من از گرانیش چه باشد؟ اگر گران شود روزى با اوست و اگر ارزان گردد نیز با او است (یعنى با رزّاق است نه با من) از غيرت ورزيدن بيجا بپرهيز كه اين كار، زن سالم را به بيمارى مى‌كشانَد و پاک دامن را به گناه.《از نامه۳۱ نهج البلاغه 》به همه اونایی که به جایگاه و ارزش زن در اسلام نقد دارن یا به هر دلیلی قبولش ندارن، پیشنهاد میکنم حتما در اولین فرصت کتاب "نظام حقوق زن در اسلام" از شهید مطهری رو مطالعه کنن. بهتون قول میدم پاسخ همه ابهاماتتون درباره زن و جایگاه زن رو میگیرین و به دین قشنگمون افتخار میکنین :)  میتونید "اپلیکیشن شهید مطهری" رو نصب کنید و بصورت رایگان این کتاب رو مطالعه کنید.راجع به امر به معروف و نهی از منکر هم اینو بگم که، "رطب خورده منع رطب کی کند؟"، روایتی جعلی و دروغینه و اصلا سند معتبری نداره و ساخته و پرداخته یسری معاند هستش؛ ما به هم ربط داریم و امر به معروف و نهی از منکر واجبه...! ♡ goftino.com/c/0J0xHX

بهترین  زمان  ۸  هفته  و ۴ روز هست

مثلا  من  ۸ هفته  و ۴ روز رفتم  گفت  ۷ دهفته  و ۴  روزم

دلانای مامان و بابا  عاشقتیم دختر قشنگم  انتظار دیدنت  قشنگ ترین  و سخت  ترین  انتظار دنیاست😘😘😘قراره تو  ی پرنسس بشی قول میدم

بچه ها یا راهنمایی به منم بکنین توروخدا

ببخشین دیروز ترشحاتم حالت کرم رنگ بود اوایل شیری بود 

الانم دوباره شیری رنگ شده خارش و بو بدی هم ندارن 

شمام تجربه داریم 

تقریبا ۸ هفتم هنوز سنو نرفتم دل درد ندارم 

خدایا شکرت ک هدیه مونو بهمون دادی👶🙏😍۱۴۰۱/۱۲/۱۷ تو ولادت امام زمان بیبی چکم مثبت شد خدایا شکرت🙏😍🤰خدایا مواظب تو راهیمون پسرمون رضا کوچولو باش و کمک کن صحیح و سالم به دنیا بیاد و با دلخوش بغلش کنیم🙏😍👩‍🍼🧑‍🍼۱۴۰۱/۱۲/۲۰ آزمایشمم مثبت شد خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۱/۷ سنو تشکیل قلب انجام دادم وهمه چی خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۲/۶ سنو انتی انجام دادم نینی مون سالمه و صدای قلبشو شنیدم خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۳/۲۲ سنو آنومالی انجام دادم و نینی مون سالمه و پسره💙🧸خدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۶/۱۸سنو رشد انجام دادم حال و وزن پسرمون رضا خوب بودخدایا شکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۷/۲۲سنو انجام دادم و حال و وزن پسرمون رضا خوب بود خدایاشکرت❤🙏😍۱۴۰۲/۸/۱۴زایمان کردم و پسرمون رضا با دلخوش و سلامت و به موقع به دنیا آمد👩‍🍼👨‍🍼خدایا شکرت شکرت شکرت❤🙏😍انشالله قسمت همه منتظرها آمین❤🙏😍
2738