2410
2553
عنوان

به مادرشوهرم اینجوری بگم خوبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4386 بازدید | 173 پست
👏👏👏 متاسفانه بعضیا بحث و جدال و جواب و تند گوییو بهتر از  گذر کردن و زبان صلح میدونن   ...

من اصلا دیگه پستاش رو نمیخونم و جواب نمیدم، شما هم نخون. 

جالبه کسی که حرف از احترام به همه میزنه خودش به همه بی احترامی میکنه! 

این همه تناقض رو باید تو کودکی خودشون جستجو کنن نه کودکی بقیه! 

واقعا برام جالبه ک همسرت میگه مادرم اخلاقش گنده و فلان...چون همسر من اگ ببینه ک مادر شوهرم مقصر هس ب ...

همسرم و پدرشوهرم ذاتا آدمای خوش قلب و مهربونی هست واقعا مردن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اصلا دیگه پستاش رو نمیخونم شما هم نخون.  جالبه کسی که حرف از احترام به همه میزنه خودش به ...

دقیقا...

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
عزیزم اولا اصلا نباید اجازه بدی کسی بهت توهین کنه یا دلتو بشکنه ، یعنی چی عزت نفستو ببر بالا که نارا ...

منم همین کارو میخوام بکنم میخوام مدتی نرم

بفهمه مهمون حرمت و احترام داره

2456

منم مادرشوهرم خیلی به پدرشوهرم حرف بیخود میزد مثلا می‌گفت کری کوری نمی‌شنوی و این چیزا یبار منو همسرم داشتیم شوخی میکردیم سر ی موضوعی یکم صدام رفت بالا ، مادرشوهرم گفت سر بچم داد میزنی و فلان حالا ما داشتیم می‌گفتیم میخندیدیم میخواست دعوا راه بندازه بینمون منم گفتم ما که داریم شوخی میکنیم هیچ ولی شمایی که خودت به شوهرت میگی کری کوری لالی میشی وسه ما الگو دیگگگگگ کامممملا ساکت شد 

منم مادرشوهرم خیلی به پدرشوهرم حرف بیخود میزد مثلا می‌گفت کری کوری نمی‌شنوی و این چیزا یبار منو همسر ...

من نه توهین کردم نه بی احترامی کردم نه هیچ چیز دیگ ربطیم به عزت نفس بالا پایین نداشت فقط تو مغزم حرف زووووووور جایی نداره

یدونه عروس داره جذب کنه رو  درک نکردم مگه تو کی هستی که همیشه انتظار احترام داری بعدم   ...

ببین این حرفت اشتباهه که شوهرت نباید دخالت کنه، من با این طرز فکر ، سالها تر زده شد به زندگیم اتفاقا الان که به شوهرم میگم و ترتیب اثر میده بهتره و اونا خودشونو جمع کردن و می دونن نمی تونن دیگه ضعیف کشی کنن

نام کاربریم برگرفته از زندگیه واقعی منه ،من و همسرم از دو شهر مختلف با دو فرهنگ متفاوت هستیم ولی خب قدرت 💪عشق❤️‍🔥 باعث شد معرفت خرج کنیم و تو مسیر زندگی همراه هم باشیم ، شاید یروزی داستان زندگیمو همینجا گفتم/ عاشق زادگاهمَم عاشق «بارون»عاشق «جنگل»عاشق «کوه» عاشق «دریا»شهر من همه اینا رو با هم داره❤️‍🔥کاربر قدیمی سایتم نمی دونم چرا تعلیق شدم «کاربری دوم!» 
منم مادرشوهرم خیلی به پدرشوهرم حرف بیخود میزد مثلا می‌گفت کری کوری نمی‌شنوی و این چیزا یبار منو همسر ...

خیلی خوب گفتی

دقیقا دیشب پای میز شام

دخترم گلاب به روتون گفت من دستشویی دارم ۳‌سالشه همسرم برد سرویس

ماورشوهرم چنان اخمی کرد.

منظورش تو باید میرفتی

مگه مادر گناه کرده اگه بچه من هست بچه همسرمم هست

کلا همسرم خیلی دل به دل منو دخترم‌میده مادرشوهرم حرص میخوره

عوض اینکه‌بگه خداروشکر باهم‌خوبنن

2714
خیلی خوب گفتی دقیقا دیشب پای میز شام دخترم گلاب به روتون گفت من دستشویی دارم ۳‌سالشه همسرم برد سرو ...

متاسفانه بویی از انسانیت و عشق و علاقه شوهربه فرزند وهمسر نبردن همینا اگه داشت برسه ببخشید مثل چی از بچشون کار میکشن 

ببین ای حرفت اشتباهه که شوهرت نباید دخالت کنه، با با این طرز فکر ، سالها تر زده شد به زندگیم اتفاقا ...

سعی کنید حودتون از پس خودنتون بربیاین

اینجوری نه ذهن شوهرتون دیگر میشه نه اینکع وقتی شوهرتون نبود بهتون به قول خودتون بی احترامی نشه

Saylent  قبلی🍀🍀🍀   خدایا تو با من باش❤ بگذار عالمی از من جدا گردد     چو یک دم با تو بنشینم   دل از هر غم جدا گردد
متاسفانه بویی از انسانیت و عشق و علاقه شوهربه فرزند وهمسر نبردن همینا اگه داشت برسه ببخشید مثل چی از ...

افرین دلش میخواد همسرم غلام حلقه ب گوششون باشه.همسرمم میگه من سرکار میرم بعدم عصر در خدمت زنو‌ بچمم

زنو بچم‌چشمو امیدشون به منه

اون انتظار داره بره غلام مادرش بهش

سعی کنید حودتون از پس خودنتون بربیاین اینجوری نه ذهن شوهرتون دیگر میشه نه اینکع وقتی شوهرتون نبود ب ...

اتفاقا همسرم باید در جریان باشه

وقتی همسرمو‌ پر میکنه همسرمم باید در جریان باشه از من دفاع کنه

2706