2733
2734

مامانای عزیز که دوقلو دارین من هفته21بارداری هستم خیلی نگرانم شکمم کوچیکه اندازه یک قلو وخودم تا الان وزن اضافه نکردم هرچقدر میخورم خطرناکه یعنی چیکار کنم همش فکر بد میاد ذهنم آخرین بار 18 هفته سه روز آنومالی رفتم همه چی اوکی بود 

خوشبخت ترینم با تو عشق زندگیم بهمنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اگه جفتت خوبه نگران نباش دقلو ها اکثریت ریزن، انشالله نی نی های خوشگلتو بسلامت بغل کنی دوقلو داشتن خیلی عشقه ولی من زود از دستشو دادم 💔

خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...
2738

من البته دو قلو نبود

ولی هم وزن کم کردم هم اصن شکم نداشتم

مثلا من زایمانم ۷مهر بود

یادمه اوایل مرداد رفته بودم خونه یکی 

اصن بش نگفته بودم باردارم خاستم «ری اکشنش »رو ببینم.

اصن متوجه بارداریم نشد وقتی میخاسم برگردم بش گفتم فلانی من ۷ماهه باردارم 

اصن باور نکرد .

کلیم دکتر میرفتم و امپول میزدم ولی اصن شکمم رشد نداشت

بچمم با وزن ۲/۸۰۰ ب دنیا اومد

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃

اگه دکترت میگه مشکلی نیست نگران نباش.

من در طول بارداری وزن کم میکرم با اینکه خیلی حالم بد نبود ویار وحشتناک نداشتم،وقتی فهمیدم باردارم ۶۹ونیم بودم و روز زایمان ۶۷.

هرکی میدید میگفت فقط از ورم صورتت معلومه بارداری وگرنه از شکم اصلا معدوم نمیشه!حتی دکتری که تو بیمارستان معاینه کرد قبل اینکه دکتر خودم برسه.۳۸ هفته و ۵ روز سز شدم یه قل ۱ و ۶۵۰ بود و یکی ۱و ۴۸۰

بچه اولته؟ اگه وزنش اوکی باشه مشکلی نیس همه دوسدارن شکمشون تو بارداری زیاد بزرگ نشه

اره اولیه توی آنومالی اوکی بود بعد از اون نرفتم هنوز مرسی عزیزم 

خوشبخت ترینم با تو عشق زندگیم بهمنم 
2706