2733
2734

مایع لباسشویی نوشته بود زیاد تمیز نمیکنه 

پودر لباسشویی چ مارکی خوبه ک انزیم زیاد دلشته باشه تمیز کنهمن تازه لباسشویی خریدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مایع لباسشویی سافتلن 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

من سافتلن میزنم اما یجوریه انگار خود پودره مثل جرم تو ماشین میمونه چند نفرم تو فامیل مثل من گفتن سافتلن ماشینمونو خراب میکنه ولی تعریف تست رو شنیدم 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
2738

پودر لباسشویی هوم کر واقعا عالیه ب الیاف لباس آسیب نمیزنه 

روزی ک داشتیم عقد میکردیم ی پلاک بهش هدیه دادم روش نوشته بودم * برای بدست اوردنت دلی رو به دریا زدم ک از آب واهمه داشت گفتم این پلاک گردنت باشه ک یادت نره .... تو این دریا غرق شدم از هیچکس نگذشت برای نجاتم ....

ی مدت پودر پرسیل خیلی بو عطر تند میداد

ی مدت مایع ک خوب لباسا رو نمی‌نشست

الانم ک سافتلن طلایی

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
2706