2737
2734
عنوان

تو‌رو مهمه خدا کسی قاضی اشنا سراغ داره ؟ تو فولاد شهر باشه بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 670 بازدید | 41 پست
قاضی اجازه نمیده شما بری باهاش صحبت کنی   اگر از خانم شکایت کنی یه پرونده دیگه براش باز کنن می ...

اهان خیلی ممنونم عزیزم 

من باهاش درگیر شدم و فحش دادم اونام به همراه شوهره بیشرفم صدامو‌ظبط کردن که فحش دادم بعدم خودش دوتا مسج داد که تو‌جشمت دنبال شوهره منه 😐 یعنی من چشمم دنبال پدر شوهرمه؟؟ اومدگناه خودشو بندازه زنیکه کثیف گردن من و بعدم چند تا فحش داد و‌من مسجاشو‌نگه داشتم به بقیه بچه های پدرشوهرمم گفتم منتها انقدر پدر شوهرم کثیف و زن بازه به حرف کسی گوش نمیکنه 

حالا ازش شکایت میکنم

تو را خدا از حرفم ناراحت نشو  درسته اون خانم کثافت هست ولی شوهر شما هم مشکل داشته  اینم با ...

صد درصددد چرا ناراحت بشممم شوهره بیشرف من بعده نوزده سال که نازام هست به من خیانت میکنه با زن باباش ؟ زن سی و یک سالشه دوتا بچه کوچیکشو تو اهواز ول کرد پسربازی مرد شوهرش فهمید بچه ها رو هم ازش کرفته نمیزاره ببینه شوهره من خودش کویفه الان به زنه فحش میدم صدامو‌ضبط کرده فرستاده برای زنه بعد به منم فحش میده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صد درصددد چرا ناراحت بشممم شوهره بیشرف من بعده نوزده سال که نازام هست به من خیانت میکنه با زن باباش ...

شما بهترین کار اینه مهریتو بزاری اجرا   از شوهرت طلاق بگیری

به نظرم اصلا از اون خانم هم شکایت نکن چون اخرش چیزی دستت نمیگیره عزیزم

تو را خدا قبل از هر کاری با یه مشاور یا یک وکیل صحبت کن

اخه میخای به چه دلیلی از اون خانم شکایت کنی؟

البته ضیط صدا تا اونجا که من میدونم برای دادگاه قابل قبول نیست عزیزم

فقط برو مهرتو بزار اجرا  تقاضای طلاق بده   اخه شوهر خودتونم خیلی مقصره عزیزم

2731
شما بهترین کار اینه مهریتو بزاری اجرا   از شوهرت طلاق بگیری به نظرم اصلا از اون خانم هم شکایت ...

عزیزه دلم من اسکرین شات حرفای زن و شوهرمو دارم اون زن دو ماهه با پدرشوهر پیرم ازدواج کرده از همون اول اینا باهم ارتباط برقرار کردن من دوروز بعده چهارشنبه سوری زنگ زدم به پدرشوهرم یسری چیزا رو بگم ضمن اینکه این زن تو غذاش دارو‌و چیز میز میریخت نزاشتن لوسون بدم منو از همه جا بلاک‌ کردن با شوهرم 

بعد با خط خونه پدرشوهرمو گرفت زنه بر داشت فحشش و کشیدم بهشش دیگه نفهمیدم چیاا گفتم اونم شروع کرد مسجای فحشش برام فرستاد خیلیی بد گفتم برم ازش شکایت کنم چون سوسابقه کیفری بخاطره مواد اسلحه مسروب تو پروندش هست 

شما بهترین کار اینه مهریتو بزاری اجرا   از شوهرت طلاق بگیری به نظرم اصلا از اون خانم هم شکایت ...

عشقم حتماا مهرمو میگیرم برای همین دنبال وکیل عالی میگردم چون من خونه ایی که زندگی میکنم سه دونگ‌مال منه سه دونگ مال شوهره نمیخوام ریختشو ببینم گفتم بیا تفاهمی جداشیم سه دونگ و‌بزن گفت هرکار میخوای بکن مهرم نمیدم 

سلام 

خصوصی پیام بدید

ما برای حق میجنگیم نه حق الوکاله⚖️                 لطفاً برای رزرو وقت مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری خصوصی پیام بگذارید.                                             دادار به معنی آفریدگار است. 
2738
ممکنه درخواست دوستیمو قبول کنید

قبول کردم. 

ما برای حق میجنگیم نه حق الوکاله⚖️                 لطفاً برای رزرو وقت مشاوره تلفنی، آنلاین و حضوری خصوصی پیام بگذارید.                                             دادار به معنی آفریدگار است. 
ببخشید من یه عالم نوشتم براوتن ولی نی نی سایت پیغام خطا میده که فقط به دوستای خودم یا نی نی یار میتو ...

سلام دوست عزیز موفق شدی وکیل خوب پیدا کنی ؟؟؟اگر موفق شدی به منم معرفی کن