2726

بچه هاا تو‌رو خدا کسیی قاضی اشناا سراغ داره؟

ترجیا فولاد شهر تو رو خدا زندگیم نابود شده 😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان قاضی ها هیچکدوم سرکار نیستن تا پنجم .... منم لازم داشتم گفتن مگر موضوع جنایی کیفری باشه بیان

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2728
الان قاضی ها هیچکدوم سرکار نیستن تا پنجم .... منم لازم داشتم گفتن مگر موضوع جنایی کیفری باشه بیان

عزیزم کیفری هست زن بابای شوهرم که دو ماهه با پدر شوهرم ازدواج کرده با شوهرم ارتباط داره و دو ماه پیش هم برای اینکه تو‌خونش یه چیزایی  پیدا کردن زندان بوده الان با قید وثیقه ازاد شده و وکیل که سوهرم گرفت براش من میخوام با یک قاضی صحبت کنم 

یه وکیل وارد خیلیییی وارد سراغ دارین بهم معرفی کنید

نه عزیزم  

حتی میتونی تو گوگل هم سرچ کنی وکیل هس 20 دقیقه  30 دقیقه باهم حرف بزنید  همونم هزینه داره

ان شا ا....به زودی مشکلاتت حل بشه عزیزم

یه چیز دیگه  این تاپیکو باید شب بزنی چون ش سایت شلوغتر هس

عزیزم کیفری هست زن بابای شوهرم که دو ماهه با پدر شوهرم ازدواج کرده با شوهرم ارتباط داره و دو ماه پیش ...

خب مستقیم برو شورا حل اختلاف اونجا راهنماییت میکنن کشیک هستن اونجا الا

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
تو خونه اش چی پیدا کردن؟  به پدر شوهرت بگو

ین زنیکه زن پدرشوهرم تدریس ناخن داشته تو اصفهان دو ماهه ازدواج کرده با پدرشوهرم و  الان با شوهرم ریخته رو هم همسایه هاشم تو فولاد شهر از دستش شاکی بودن انقدر که رفت و اومد داشته با این و اون یبار درگیر میشن کار به پلیس اینا میرسه 

و میریزن تو‌خونش مشروب و‌مواد و سلاح پیدا میکنن پونزده روزم زندانی بوده وکیل میگیرن وثیقه میزارن میارنش بیرون الانم من مچشو با شوهرم گرفتم که باهاش داره لاو‌میترکونه میخوام بدونم چه جوری اینو ازاد کردن ایا پروندش هنوز در جربان هست یا نه ؟

2706