2726

۱۰ساله ازدواج کردیم بچه ۳ ساله داریم 

خیلی باهم خوبیم و اصلا دعوا نداریم

ولی سالی یکبار یا به ندرت دوبار سر یه دعوا میگه طلاقت میدم میزاره میره 

هردفعه ام من پیشقدم میشم که برگرد یا با التماس نگهش میدارم

آخرین بارم مادرش چند روز خونه ما بود سر اون دعوامون شد 

مامان من اومد چقد گفت نرو ابن چه کاریه 

گفت نه طلاق حرف آخرمه وسایل و مدارکشم برد

مادر اون یه کلمه حرفی نزد که بخواد آشتی بده انگار از خداش بود

الان از شب عید رفته 

من اصلا هیچ، بچه خودش انقد گریه کرد انگار نع انگار 

موندم چیکار کنم ؟ منم تا تهش برم؟

چه خریه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلت چی میگه

بقیه اخلاقاش چطوریه

تا ابد که نمیشه تو همش پیش قدم شی اینو یادش نمیدن اینطوری کنه؟

لطفا به خاطر خودتون هم که شده به نظر من و بقیه اکتفا نکنید ما خدا نیستیم همگی ممکنه اشتباه کنیم🧡/تایپ شخصیت INTP/ چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم....مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم...طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری...خود را کشتم و درمان خود کردم/ چون نهالی سُست می‌لرزد روحم از سرمای تنهایی می‌خزد در ظلمت قلبم وحشت دنیای تنهایی دیگرم گرمی نمی‌بخشی عشق،ای خورشید یخ بسته سینه‌ام صحرای نومیدیست خسته‌ام، از عشق هم خسته../ خدایا شکرت ولی کاش انقد زود نعمتاتو از من بی لیاقت نگیری :)
2728

آدم مگه شب عیدی بچشو ول می‌کنه می‌ره 

پسر کوچولوی من آلرژی داره ، بهونه خوراکی های خوشمزه رو میگیره اما نمیشه بخوره خیلی غصه میخوره😔پسر کوچولوی ۱ ساله من🥺💗خیلی مظلومه لطفا برای برطرف شدن آلرژیش نفری یدونه صلوات بفرستید،فرستادید بهم بگید منم بفرستم براتون❤️ممنونم

مگه مهریه نداری

یه بار گفت طلاقت میدم بترسونش بگو من از خدامه پاشو بریم

توروخدا اینجور موقعا ها لال مونی نگیرین

میدونم زندگیته..زندگیتو دوس داری ولی اصلا درست نیس همیشه تو پیشقدم بشی

وسط گریه وسط تک تک مشکلاتم وسط تک تک ناراحتیام وقتی بهت فکر کردم ناخوداگاه لبخند اومده رو لبم 🙂و ،وقتی میخندی انگار من هیچی کم ندارم🙂خدایا مهربونم خودت از دلم خبر داری منو به حاجت قلبیم برسون                                                      میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺🥰
2706