2733
2734
عنوان

هرچقدر ب همسرم محبت میکنم عین گاو باهام سرده انگار یه پیرمرده 90سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 1299 بازدید | 94 پست
یعنی تا حالا اصن رابطه نداشتین؟ اون وقتی که داشتین اوکی بود مشکلی نداشت!؟ 

چرا 7_8ماه ی بار اونم دو دیقه.اونم باهزار جور دعوا .فک کن 7-8ماه دعوامیکنم هی قهر میکنم هی سرکوب میشم هی بهش میگم پیر مرد ایکبیری تا این دو دیقه بیاد.ن منو سیر میکنه ن چیزی بشدت عصبیم میکنه گربه تایمش از این بیشتره .برا همین میگم برم بایکی دیگه دوس شم حداقل حرفای عاشقونه بهم بزنه حداقل نازمو بکشه ن مث این نفهم شاسکول زرت زرت بگه از ما گذشته دیگه .زشته دیگه،این اداها چیه،چرا خراب بازی درمیاری ،بدم میاد از این اداهای هرزه گونت.مگه عیده ک ببوسمت.....

آدا جان مشکلت وبه مادرت بگو قطعا درکت میکنه. بعدا اون خودش به بابات توضیح می‌ده،  خجالت نداره این به نیاز طبیعیه مثل نیاز انسان به خواب و آب و غذا ... اینم عادیه

اصلا اگه دادگاه بری براش می‌نويسن عدم تمکین . میخوام بهت بگم که از علنی کردنش نترس. دو روز دیگه همین پدر و مادرت ازت بچه میخوان(یا پدر و مادر همسرت). از الان هشدارا رو بده که بدونن چه خبره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا اینکه میدونست نیاز اولیه و طبیعی زنشو نمیتونه تامین کنه گوه خورد زن گرفته

من یکی از دوستانم عقد کرد حالا پسره همون دو ماه بعد عید نشون داد ک مشکل جنسی داره و نمیتونه دوستم همون موقع طلاق گرفت ولی متاسفانه واسه تو گردن هم نمیگیره ک مشکل داره و واقعا درکت میکنم عزیزم ولی بنظرم ب مادرت بگو

✔️𝓑𝓮 𝔀𝓲𝓽𝓱 𝓖𝓞𝓓, 𝓫𝓮 𝓴𝓲𝓷𝓰
2728
واقعا اینکه میدونست نیاز اولیه و طبیعی زنشو نمیتونه تامین کنه گوه خورد زن گرفته من یکی از دوستانم ع ...

چ مشکلی داشت 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟