2733
2734

ی ماه پیش خواهرم ازمدرسه اومد مستقیم اومدپیش من سرکاربودم۱۱ سالشه خیلیم ضعیف و لاغر تارسیدپیشم گریه کرد ولی نمیگف مشکلش چیه همکارامم تعجب کرده بودن بالاخره همه رفتن بیرون خواهرم توضیح داد گف ازمدرسه ک اومدم بیرون ی مرده میانسال گفته بیاسوال دارم ازت اینم ساده رفته توپارکینگ ک جفت مدرسشون هس گفته چیشده مرده میگه کفشت چیشده چرااینطوریه یدفه پای خواهرمومیگیره و بو میکنه خواهرساده من تازه اون لحظه میفهمه میخاداذیتش کنه حالاخوبه دربازبوده فرارکرده خداروشکراتفاق بدتری براش نیفتاده ولی ازاون روز من حالم بده میخام برم اونو پیداکنم ابروشوببرم ی بلای سرش بیارم مطمعنم درکمین بچهای دیگم هس ب خواهرم قول دادم خونوادمونم متوجه نشن تازه روحیش خوب شده خیییلی ترسیده بود گریه هاش یادم نمیره چکارکنم من

قبلا ازابرهای تیره بدم میومد چون کوچیکترین دلخوشیمو ازم میگرفت😭اماالان خیییلی دوسشون دارم چون منو یاد اون دلخوشیم میندازن چقدارامش داشتم که تنهافکرم ابرهای تیره بود😓😞

مرتیکه پدوفیل و فوت فتیش بوده😐

❌اگه به اسم کاربریم گیر بدی یعنی خوده خری🫤 ❌       اگه اون لحظه خوشحال بودی……پس پشیمونی نداره/.      پایان های تلخی را باید تجربه کنی تا به دوام نداشتن چیزهای زیبا ایمان بیاوری.       تذکر مهم:اگه تو یک تاپیک دارم تیکه پاره ت میکنم تو یک تاپیک قربون صدقه ت میرم…دادا خداوکیلی به اسم کاربریا دقت نمیکنم فکر نکنی دوقطبی ام؛خودتو …نکن برام❤️😁.    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منی که با 20 و اندی سن اگر تو این موقعیت بودم خشکم میزد فقط☹️

اِگِگِگِگگگگ عَبِ زی✈️.     شما مخالف میکنید و من قار قار میشنوم، شما بی ادبی میکنید و من قار قار میشنوم، شما دشمنی میکنید و من قار قار میشنوم🙆🏻‍♀️
2731

خواهشا نشونش نده اتفاق وحشتناکی افتاده. آرامشتو پیش بچه حفظ کن. واکنش شدید نشون بدی براش تروما میشه و یادش نمیره

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2738

بچه رو تنها نذارین بره مدرسه و بیاد

به پلیس اطلاع بدین

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷
خواهشا نشونش نده اتفاق وحشتناکی افتاده. آرامشتو پیش بچه حفظ کن. واکنش شدید نشون بدی براش تروما میشه ...

خیییلی سعی کردم داستانو بزرگ نکنم فرستادمش باشگاه حالش خوب شه ولی من یادم نمیره دارم دیونه میشم

قبلا ازابرهای تیره بدم میومد چون کوچیکترین دلخوشیمو ازم میگرفت😭اماالان خیییلی دوسشون دارم چون منو یاد اون دلخوشیم میندازن چقدارامش داشتم که تنهافکرم ابرهای تیره بود😓😞

باید اول به خونوادتون بگین بعد به پلیس

روزیکه تو به دنیا آمده بودی عریان، جمعی به تو خندان و تو بودی گریان، کاری بکن ای دوست که وقت رفتن، جمعی به تو گریان تو باشی خندان

شاید باید با مسئولین مدرسه صحبت کنی و موضوع را مطرح کنی. اونها هم با بچه ها یا خانواده ها صحبت کنند و آگاهی بدن. مثلا اینکه بچه ها به هیچ عنوان با غریبه هم صحبت و همراه نشن...

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706