2733
2734
عنوان

وقتی بچه پولدار باشی🙂😏

| مشاهده متن کامل بحث + 6830 بازدید | 244 پست

@پری_شین5  

خواهش می کنم عزیزدلم😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤کامنت نشد ریپلای کنم خواهر گلی؛تگت کردم❤

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
@پری_شین5   خواهش می کنم عزیزدلم😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤کامنت نشد ریپلای کنم خواهر گلی؛تگت ک ...

یکم دیگ زیادی نمکش نکردین؟😐

کاربری دست دونفره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بعضیا واقعا پولدارن چرا فک میکنین پولدارا از فضا اومدن و تو این سایت نیستن؟😕

از فضا نیومدن ولی تو این موقع سال پولدار در حال عشق و حاله نه اینکه بیاد نی نی سایت 

اون پولدارای باکلاس که مد نظر منه البته 

من پرینازم، همونی که شماها رو دوست داره 💕
@پری_شین5   خواهش می کنم عزیزدلم😍😍😍😍😍😍❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤کامنت نشد ریپلای کنم خواهر گلی؛تگت ک ...

مرسی از محبتت عزیزم عشق آجی 🥰🥰🥰💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

ای خداوند سریع الحساب تو را سپاس😌
2731

هعی

پول باشه بچت هرچی بخاد براش تهیه میکنی پول باشه افسردگی بی پولی نمیگیری پول باشه پیش خودت نمیگی اینو بخرم دیگ کارتم ته میکشه ازکجا بیارم تا اخر ماه پول باشه ادم حداقل حسرت مادی نداره...

شاید باورت نشه یروز و شب ناراحت این بودم ک چرا پیرمرد با اون سن باید توی نمایشگاه زیر پای ادمارو جارو میکرد ک حتی از حس شرمندگیش سرشم بلند نمیکرد ینی سوختم اتیش گرفتم دیدمش خودمو لعنت کردم چرا من نداشتم کمکش کنم چرا انقد نداشتم ک هزینه یکسالشو بدم حداقل با اون دستای لرزون کار نکنه 😔

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 

من تازه امسال فهمیدم بابات ک پولدار باشه یعنی چی. همکارام پولدار شدید. راحت آیفون ۱۴ خریدن . یک شبه ۱۰۰ میلیارد پول میخواستن جور کردن. هرشب مهمونی هستن مسافرت های آنچنانی میرن. چیزهایی میخرن ک من اصلا اسمش هم نشنیدم. اکثر رستوران و جاهای خوب تهران رو نام میبرن ک همه جارو میسناسن

من فهمیدم اصلا زندگی نمیکنم من فقط دارم نفس میکشم 

2738

پولدارم و این چیزایی که گفتی و دارم به جز یکیش...آرامشم بیشتر دغدغه ام نیست....یه سری چیزا رو با پول نمیشه خرید مثل خوشحالی مثل خنده مثل نشستن پیش کسایی که دیگه نیستن...

سلام بابا خوبی؟(: بابا دردت ب جونم قربون اون چشمات برم ک از خنده کنارش چین افتاده بود حالت خوبه؟بابا دلم برات خیلی تنگ شده میگن خاک سرده فراموش میشه…ولی خیلی سال شده ک هنوز گرمی دستت رو سرم هست…بابایی خیلی دلم برات تنگه انقد تنگه که نمیدونم خیلی و چجوری بگم که بفهمی خیلی دقیقا یعنی چقد…بابا پرنسس کوچولوت مامان شد ولی تو نبودی دست بکشی رو سر پسرش …بابا پرنسس کوچولوت داغ دیده داغ عزیز دیده میدونی داغ عزیز یعنی چی؟نه نمیدونی …تو ک خودت و از دست ندادی…وقتی پسرم ب بردیا گفت بابا برای اولین بار قلبم تیکه تیکه شد…(: چرا من بابا ندارم؟باباااا من به بچم حسودیم شد چون بابا داشت…بابا عروسک مو طلاییت داره پیر میشه موهاش دارن سفید میشن از دوریت ، بچه ک بودم اشتباه ک میکردم باهام قهر میکردی تا نمیومدم بگم ببخشید و بوست میکردم همچنان قهر میموندی و بهم نمیگفتیوروجک(: بابا چه اشتباهی کردم ک این همه ساله قهری؟بابا ببخشید ت رو خدا ببخشید میشه آشتی کنیم؟؟؟بابا یادته همیشه میگفتی آخرین باره میبخشمت ؟ ولی هربار با هر اشتباهم بازم میبخشیدیم و زیر حرفت میزدی؟بابا بعد تو هرکی این جمله رو بهم گفت دیگ واقعا منو نبخشید(: اخ بابا جای خالیت نه تنها کمرنگ نشد بلکه جونم و گرفت (: انتظار برای دیدن دوبارت توان زندگی کردن و از من گرفته…بابا جون پگاهت بیا بغلم کن(:

پول خیلی خوبه،،خیلی مهمه خیلی اما وقتی ازش می تونی لذت ببری که چیزای دیگه هم داشته باشی مثل سلامتی یا خانواده ی خوب....

همسر سابق من وضع مالیش خیلی خوب بود البته از اون پولدارای آنچنانی نبود که مثلاً کارخونه داشته باشه😂😂ولی در حد خودش داشت من همه اش ۱۷ سالم بود باهاش ازدواج کردم و بالا شهر شهرمون خونه داشت و من تو یه خونه ی نسبتاً بزرگ زندگی می کردم ولی هیچ کی از دل من خبر نداشت که با یه مرد شکاک چه جوری شبم رو روز و روزم رو شب می کنم....مادرم زنگ می زد می گفت میای با من و دوستام بریم بیرون روم نمی شد بگم شوهرم نمی ذاره بیام از بی پولی نبود از بدبختی روم نمی شد....خونه ی پدرم وضع مالیمون خوب بود ولی خیلی خوب نبود و متوسط بودیم اما من خونه ی پدرم رو ترجیح می دادم به زندگی کنار یه مرد شکاک که همه چی برام فراهم می کرد اما حق بیرون رفتن نداشتم....بعضی وقتا با مادرم از خونه های بالا شهر رد می شیم به مادرم میگم ظاهر اینا رو نگاه نکن برو تو دلشون ببین چه خبره....من نمی گم پول بده اتفاقاً پول داشتن یکی از واجباته اما وقتی آدم ازش عمیقاً لذت می بره که چیزای دیگه رو هم داشته باشه که هیچ وقت همچین چیزی اتفاق نمیفته از طرفی همه ی مردم مشکلات دارن فقط پولدارا غم بی پولی رو دیگه ندارن.

هر چی بیش تر می گذره،بیش تر به این شعر می رسم که می گه:غرض رنجیدن ما بود از دنیا که حاصل شد....  //خدا گر پرده بردارد ز روی کارِ آدم ها....چه شادی ها خورد بر هم....چا بازی ها شود رسوا....یکی خندد ز آبادی....یکی گرید ز بر بادی....یکی از جان کند شادی....یکی از دل کند غوغا....چه کاذب ها شود صادق....چه صادق ها شود کاذب....چه عابد ها شود فاسق....چه فاسق ها شود عابد....چه زشتی ها شود رنگین....چه تلخی ها شود شیرین....چه بالا ها رود پایین....عجب صبری خدا دارد که پرده بر نمی دارد!! //سر بر شانه ی خدا بگذار،تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت،به رقص درآیی،قصه ی عشق،انسان بودن ما ست!!//
یکم دیگ زیادی نمکش نکردین؟😐

داشتیم با هم حرف می زدیم

کاشکی از اول می گفتید اینجا صحبت نمی کردیم

دوست خوبم لطفا تا آخر مطالعه بفرمایید،عزیز بزرگواری که عضو نی نی سایت هستی اگر به نظر شما حرف من اشتباه هست،اگر با عقیده من مخالف هستید کاملا حق با شماست چون من هم یک آدم هستم مثل بقیه آدم ها،با ضعف های خودم و اطلاعات ناقص که هر چقدر هم مطالعه کنم باز ناقص خواهد بود؛پس اینکه  نظر های من هم خالی از اشتباه نیست کاملا منطقی هست و من در این مورد با شما موافق هستم،ولی تمنا می کنم اگر با نظر من مخالف هستید دوست عزیز ریپلای نفرمایید،اینجا همه نیاز به آرامش داریم و واقعا حیف هست که با بحث این آرامش خدشه دار کنیم؛تاپیک تکمیلی امضا هم ببینید لینک زدم سایت خطا داد فقط اگر راهنمایی اشتباهی کردم یا اشتباهی داشتم لطف می کنید اگر دوستانه به من گوشزد کنید؛خیلی هم ممنونم؛ولی در باقی موارد لطفا بحث نفرمایید؛ممنون که درک می کنید."دانی که رویم از همه عالم به روی توست؟"یا رب مددی♥️ پ.ن:بیت بالا از جناب سعدی است. پ.ن۱:ارادتمند همه دوستان گل نی نی سایتی🌹موقع دعاهای قشنگی که می کنید به یاد من و دل خسته ام هم باشید عزیزان.💐خیلی التماس دعا دارم.🙏🏻🌷 پ.ن۲:لطفا فقط تاپیک های خنده دار و ذکرها و دعاها و سوره های مجرب برای حاجت تگم کنید. پ.ن۳:لطفا برای ظهور و سلامتی حضرت مهدی دو تا صلوات بفرستید.این روزها دل های همه پر غصه است بیاید مرهم دل هم باشیم.کپی امضا،تاپیک و عکس آزاد؛ممنون از وقتی که برای مطالعه امضای من گذاشتید؛با آرزوی سلامتی و دل شاد برای شما؛ارادتمند hanioooooo.
مرسی از محبتت عزیزم عشق آجی 🥰🥰🥰💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗💗

گلم خواهش می کنم❤قربونت برم🙏🏻❤💐بهت درخواست دادم پی وی صحبت کنیم انگار استارتر راضی نیست اینجا حرف می زنیم.

من تازه امسال فهمیدم بابات ک پولدار باشه یعنی چی. همکارام پولدار شدید. راحت آیفون ۱۴ خریدن . یک شبه ...

شغلتون چیه؟ چه همکارای پولداری......

کاربری دست دونفره
2706