2703
2553
عنوان

نزدیک 3کیلو طلا 😐😐😐

331 بازدید | 9 پست

سلام بیاد اعصابم خرابه 

ببیند حق با کیه 

پدر بزرگ پدریم فوت شده هنوز4ماه ماهم به احترام پدرم امسال مسافرت هارو با خانواده مادرم کنسل کردیم طایفه مادرم همیشه دسته جمعی باهم میرن مسافرت  دیروز هرچی طلا داشتن آوردن گذاشتن خونه ما با کمال پروری گفتن شما که جای نمیرید 

بعد  همش به کنار دختر خالم به مادرم گفته بود من وزن طلا همو می‌دونم یعنی از دیشب می خواهم دق بکنم صد بار خواستم زنگ بزنم هرچی از دهنم در میاد بگم مادرم میگه زشته 

چجور قبول کردین

میگفتین ما بعدظهرا میخوایم بریم ی کم بتابیم

مسئولیت سنگنیه واقعا

در صورت تمایل برای عضویت در حرمسرا عدد 1 را به شماره ۱۰۰۰۱۰۰۰پیامک فرمایید یا به سایت www.harmsara   naser.ir مراجعه فرمایید.                                                      پ.ن =شرایط لازم جهت پذیرش در حرمسرا ۱) وزن بالای ۱۲۰ کیلو گرم        ۲) سیبیل پرپشت حداقل ۱۰۰۰ تار سیبیل به بالا   ۳) ران بالشتی ۴) ابرو پرپشت و کمونی با پیوند ۵) شکم فربه از ضروریات است                                                                بعد از ارسال پیامک و یا ایمیل منتظر تماس ندیمه های من باشید. بعد از پذیرش یک هفته کار بدون حقوق در حرمسرا و در صورت دریافت تایید اعلی حضرت رسمی میشوید. در غیر این صورت به بخش های دیگر کاخ فرستاده خواهید شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

اسی روش کار دختر داییت میگی؟؟ چطوری اون پسر رو به دست آورد 

برا آرزوها دیگه هم جواب میده خواهشااا زود بیا بگو🥺

خدا که فقط متعلق به آدم‌های خوب نیست؛ خدا، خدای آدم‌های خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش هیچ فرقی نمی‌گذارد. فی‌الواقع خداوند اِندِ لطافت، اِندِ بخشش، اِندِ بی‌خیال شدن، ِاندِ چشم‌پوشی و اِندِ رفاقت است.