2726
عنوان

بعد دوسال بهم پیام داده بهم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 18 پست
من فقط نمیدونم ازاینکه پیام داد ینی جواب استوریمو داد منظوری داشته یانه.ینی میخاست باهام حرف بزنه یا ...

اصلا دلیل جداییتون چی بود؟ 

هر دو امکان هست. یا واقعا میخاسته سر حرفو باز کنه. یا رگش گرفته یه جواب بده. 

بنظرم باز استوری بزار. ببین جواب میده یا نه. 

بعد بهش بگو کمی حرف دارم. حوصله شنیدن داری؟ 

اگه گفت اره. براش بگو... 

اصلا دلیل جداییتون چی بود؟  هر دو امکان هست. یا واقعا میخاسته سر حرفو باز کنه. یا رگش گرفته یه ...

ما خیلی باهم خوب بودیم احترام تعهد حرف زشت نمیزدیم مهربون بودیم باهم رفت ب مادرش گفت مادرش قبول نکرد البته حق داشت چون من یبار نامزد داشتم قبلا اما این ادم مشکلی نداشت حتی فامیلاش خیلی دوستم داشتن میگفتن پاکم نحیبم ساده ام میگفت تنها کسی ام ک میتونه خوشبختش کنه اما مادرش قبول نکرد.خیلی تلاش کرد اما موفق نشد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما خیلی باهم خوب بودیم احترام تعهد حرف زشت نمیزدیم مهربون بودیم باهم رفت ب مادرش گفت مادرش قبول نکرد ...

عزیزم اینکه شما قبلا نامزد داشتین مشکل حساب نمیشه. 

چند سالتونه ؟ 

تجربه نشون داده سن که میره بالاتر . خانواده پسر از ترس اینکه پسرشون تموم عمر تنها نمونه. به دیده منت میرن خاستگاری دختر مورد علاقش. 

پس حواست باشه توی حرفات راهشو نبندی. 

نه که ناز نکنی. اقایون قدر دختری که نازشو بکشن بیشتر میدونن. اینو واقعا بر حسب تجربه میگم. چیزی که اسون بدست بیاد ارزشی نداره. حتی اگه ارزشمند باشه. 

عزیزم اینکه شما قبلا نامزد داشتین مشکل حساب نمیشه.  چند سالتونه ؟  تجربه نشون داده سن که ...

من ۲۶سالمه اون ۳۷سالشه مجرده.همیشه شهرهای دیگه میره برا کارش پیش خانوادش نیست اما مادرش ب هیچ عنوان قبولم نکرد اونم گفت ازدواج نمیکنم.الان بیشتر میخام بدونم منظور داشته پیام داده یانه.میخاسته حرف بزنع یا نه.

2728