2703
2553

ی داداش و دوتا خواهر دارم ولی داداشم ک راه دور خواهرامم کم میبینم بخاطر شرایط 

پدرم رو ۶ سالی میشه از دست دادم ولی هنوز درد نبودنش دلمو درد میاره بعد رفتنش کل خونواده از هم پاشید من خیلیببی تنها شدم دیگ انگار کل خونوادم و از دست دادم اگه بود دور هم جمعمون میکرد میبردمون برامون مرغ کباب میکرد بازی میکردیم و خیلی خوش میگذشت الان داشتم نون خ میدیدم ک نوه اشو بغل کرده بود افتادم یاد پدرم اخه رفتاراش شبیه پدرمه و خیلی دلم گرفت ک بایای من بچمو ندید ب زور جلوی اشکامو گرفتم چقد ب بودنش نیاز دارم چقد نبودنش عمیییق حس میشه الانم اشکام همینجوری میریزه چقد تو مناسبتا بیشتر نبودنش و حس میکنم وقتی میبینم همه پدر دارن همه کس و کار دارن و من هیچ 

ای خدا خیلیییی دلم براش تنگ شده خیلیییی نگین با خواهرا دور هم جمع شیم‌ک نمیشه 

کاربر قدیمیم 💐 توی موارد اشپزی و کیک پزی هر سوالی باااشه در خدمتم😍

منم 7 ساله پدر ندارم خیلی سخته

...من همه جا پز ائمه رو میدم ناامیدم نکنید همه جا توچله ها ب بقیه میگفتم نا امید نشید خدا حاجتتون میده ومیشد!حالا هم ب من سائل همیشگی منت بزارید وحاجتم بدیدخدایا تک تک ائمه رو قسم میدم ب چادر خاکی مادر حضرت زهرا(س)دیگه دست رو نقطه ضعف اولاد پیغمبر گذاشتم حاشا که حاجتم ندید ....خدایا دستمو بگیر ....قول میدم تا اخر عمرم هرمالی رو ب دست بیارم خرج نشر دین وائمه معصومین سلام الله علیهم کنم ...کاربرا تورو خدا شما رو ب جان عزیزانتون قسم میدم برامون دعا کنید ....غبطه خور حاجت گرفته هام!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
چخ ساعتی میده نون خ چه شبکه ایی منم پدرم و از دست دادم بدختیام ماله اینه که پدر ندارم 

نمیدونم والا شانسی انداختم

دقیقا منم روز عید بخاطر همین انقد گریه کردم، هر سال دور هم بودیم الان چهار ساله تک و تنها، مادرمم خودشو زده اون راه اصلا دوست نداره تو زحمت بیفته

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...
دقیقا منم روز عید بخاطر همین انقد گریه کردم، هر سال دور هم بودیم الان چهار ساله تک و تنها، مادرمم خو ...

عزیزم شاید مادرتون دیگه حوصله ای نداره واسه اینکارا و افسردگی گرفته باشن بهتره بهشون حق بدی و خودت سعی کنی ی کاری کنی که اونم شاد بشه

دقیقا منم روز عید بخاطر همین انقد گریه کردم، هر سال دور هم بودیم الان چهار ساله تک و تنها، مادرمم خو ...

انگار پدرم همه چیز یود بعد اون دیگ هییییچ چیز نیست 

خوشی خنده ارامش همش بدبیازی و غم فقط 

2714
 عزیزم شاید مادرتون دیگه حوصله ای نداره واسه اینکارا و افسردگی گرفته باشن بهتره بهشون حق بدی و ...

من وقتی میرم اصلا نمی‌ذارم تو زحمت بیفته خودم همه کارا رو میکنم ، کلا همیشه تنبل بود و از مهمون خوشش نمیومد

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

منم پدرمو ۱۵ ساله از دست‌دادم، با اینکه ۱۵ سال از نبودش میگذره حتی یذره هم غم از دست دادنش کم نشده واقعا سخت بوده این همه سال بدون پدرم، خیییییلی جاها جای خالیش حس میشه، پدر ک مادر تنها کسایی که اگه نباشن صد سال هم که بگذره بازم نیاز هست بهشون و جاشون خالیه، من وقتی پدرمو از دست دادم ۱۶ سال و پدرم ۴۶ سالش بود که تصادف کرد و مارو تنها و بی حامی گذاشت، داداشم ۶ سال و خواهرم ۹ سالش بود

منم پدرمو ۱۵ ساله از دست‌دادم، با اینکه ۱۵ سال از نبودش میگذره حتی یذره هم غم از دست دادنش کم نشده و ...

هعیییی داد خدا رحمتشون کنه