2733
2734
من ب دخترم تا ۸ ماهگی دادم فقط چون هرکار کنی بازم خراب میشه
09013262709معجزه گر مزرعه ما حتما مطالعه کنید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1077649&postID=42110813 مامانای باردار تیشرت بارداری فانتزی مارو ببینید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1125575&postID=44176358 کانال ما @bitanaz89
یه دستمال ابلیمو بزن بمال رو دندونش یا یه لیمو تازه بده دستش البته اگه سنش به لیمو میخوره بزا بماله دندونش پاک میشه
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام دوستان عزیزم .دختر دو ساله ای دارم که مثل تمامی مادرها خیلی نگران دندوناش بودم.متاسفانه با قطره آهن سیاه شده بود.خوشبختانه خواهرم که دندانپزشک هستن هفته پیش یک خمیر دندان برای من آوردند که طبق نظر ایشون بسیار مناسب است و از آنجایی که اطلاع داشتم به علت اینکه فلوراید موجود در خمیر دندان بزرگسالان بیش از کودکان میباشد ترجیح دادم خودم و همسرم استفاده کنیم که بسیار هم عالی بود.اما خواستم با مقدار کمی از این خمیر دندان ، دندان دخملم را هم مسواک کنم که خوشبختانه سیاهی دندان دخترم کاملا بعد از یک ماه پایداری پاک شد.خواستم شما را در این تجربه خوبم شزیک کنم
2738
خانوما من به تجربه عالی و کم دردسر دارم دندونای دختر منم سیاه شدو منم نگران زیباییش بودم ولی قطره رو قطع نکردم تا اینکه متوجه شدم این مسواک عربیا که عطاریا دارن و مثله چوبه واسه سیاهی قطره اهن عاایه خریدم و استفاده کردم با یه بارکشیدن رو دندوناش کاملا رفت دیگه الان با خیال راحت قطره رو میدم و چند وقت یکبار با اون مسواک تمیز میکنم
خدایا شکرت که منو لایق فرشته ی سالم دونستی؛ خداجونم مواظبش باش تا همیشه صالحم باشه..
مسواک عربی یه چوبه که از تنه درخته و بوی خاصی هم داره عربا برای دندوناشون استفاده میکنن و بسیار دندون و سفید میکنه دندونای عربا رو ببینید
خدایا شکرت که منو لایق فرشته ی سالم دونستی؛ خداجونم مواظبش باش تا همیشه صالحم باشه..
2706