2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ایدم اینه که بین افطار تا صبح بیدار باشی بیشتر روزو بخوابی اینطوری انرژی داری مشکل نمیخوری اصلا

شبا نمیتونم اصلا بیدار بمونم 

از سحر میخونم تا ساعت 12 

دوازده تا عصر می‌خوابم 

بعد افطار هم یکم میخونم 

بله که میتونی... من سال 12هم کنکور داشتم هم سال آخر بودم هم امتحان نهایی داشتیم روزه ام گرفتم نمره های خوبم با معدل بالا هم داشتم... ببین اینا همش اعتقادیه به یه چیزی اعتقاد قلبی داشته باشی حتما انجامش میدی❤️

نه نگیر 

گرسنگی مغزو خسته میکنه مثل صگم بخونی نه میفهمی چی نوشته نه میفهمی چی داری میخونی 

اگرم میگیری همون صبح که زیاد گرسنه نیستی بخون 

𝐑𝐢𝐞𝐳_𝐯𝐨𝐮𝐬 𝐄𝐮𝐠𝐞𝐧𝐞? 𝐑𝐢𝐞𝐳_𝐯𝐨𝐮𝐬...? زیر آسمان مارسی "جایی در میان اشک ها و لبخند های اوژنی↶⿻  "برنادین رزی اوژنی کلاری"┊𝟔𝟗 هـے مونالیـزا! بگو راز خنده هات چیہ؟ که حالمو بد بـہ 𝐅𝐮𝐜𝐤 میده!... هَِـَِےَِ مَِوَِنَِاَِلَِیَِزَِاَِ بَِرَِاَِمَِ پَِرَِ کَِـَِدَےَِ هَِیَِچَِوَِقَِتَِ حَِـَِلَِ نَِشَِـَِدَےَِ بَِاَِ تَِوَِ مَِیَِطَِلَِبَِـَِہَِ سَِکَِوَِتَِشَِ کََِ....صَِِ خَِوَِِاَِرَِ مَِلَِوَِدےَِ هی بـہ مَِنَِ نگو سنت 𝟏𝟖_ عه بچه ای فلانی و هزار کََِ....صَِِشَِعَِرَِ دیگه من فردی نامدار تو حوزه مشاوره های زِنَاَِ...شَوِیِیَ تو نی نی سایتم پس پارت میکنم بیب𝐃; تَِوَِ چَِشَِاَِتَِ مَِعَِجَِزَِـَِہَِ مَِیَِکَِرَِـَِدَِ؛ حَِاَِلَِاَِ شَِـَِدَِےَِ مَِوَِجَِبَِ اَِیَِنَِ درَِـَِدَِ !..‌

یعنی چی😐

مگه روزه به درست چیکار داره من یکی ک عاشقشم از هفتم تا نهم معدلم بالای نوزده و نیم تازه دبیرستان ک کند زدم بالای هجده بود اتفاقا اصلا هیچ مداخله ای با درس خوندنت نداره

تا اخر عمرت روزه باشی خدا نیازمند روزه و نماز من و تو نیست  برای خودت خوب باش تا پیشرفت کنی دخ ...

خدا نیازمند ما نیست خدا نیازمند هیچیز و هیچکسی نیست

اما از ما خواسته ک روزه بگیریم

ما نیازمند اینیم ک از خدا اطاعت کنیم

2706