2737
2734

بیست و پنج شیش نفر مهمون داشت 

انقد این زن بیعرضه س هی دور خودش میچرخید کباب و جوجه از بیرون سفارش داد بعد برگشته بمن میگه برنجو‌ میذاری ..منم تا حالا برا این تعداد برنج نذاشته بودم ولی دیگه گفتم باشه ..‌‌‌‌. بعد برگشته میگه بنظرت سالادم درست کنیم وسایلشو دارم گفتم بیار درست کنم خودشم نشست پیش مهمونا .. بعد یه سری مهمونا اصلن منو ندیده بودن چون عروسیمون مهمون درجه یکو فقط دعوت کرده بودبم سه هفته پیش بود عروسیه کوچیک گرفتیم بعد اینایی ک از من تعریف میکردن میکفتن چقد بانمکه ماشالاه و فلان مادرشوهرم تو جوابشون میگفت مفت چنگه صاحبش ب ما چه ....

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نگو که برنجو شفته تحویلشون ندادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نبابا خوب دراومد برنجم 

پنجاه تا صلوات نذر کردم برای امام زمان و همون روز حاجت گرفتم الهی شکر . زدم امضا که یادم بمونه 
2738
می‌ذاشتی برنج رو هم از بیرون بگیره، چطور این همه مهمون دعوت کرده وقتی نمی‌تونه جمع کنه، اگر شما نبود ...

ب شوهرم کفتم .. گفتم مامانت خوب بلده جواب بده کم نیاره ولی عرضه برنج گذاشتن نداشت

الهی قربونتشم خسته نباشی...دیگه کار نکن ..بگو مامان میخوام خودمو واسه پسرت و بچهاش حفظ کنم ..😁

😂😂😂😘